Live from... (click and post one photo)

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
@fotast, έχεις δίκιο Κορινθιακός. Για να προσδιορίσω το σημείο της αυτοεξορίας μου, αυτό είναι στη Δυτική Αιγιάλεια και ο πλησιέστερος οικισμός, ονομάζεται Λαμπίρι.
Ίσως το βρήκα καθώς το Λαμπίρι είναι καθιερωμένη στάση για ψαροφαγία όταν βρίσκομαι στην περιοχή.Το έμαθα απο φίλους που έχουν σπίτια στην Αιγιάλεια.
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.566
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Καλημέρα. Μπορεί κάποιος να μου πει πως κάνω το αντιγραφή_επικολληση για τις φωτογραφίες που έχω στο κινητό. Εννοείται χωρίς να φαίνεται ως επισυναπτόμενο αρχείο, αλλά να εμφανίζεται με το κείμενο.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλημέρα. Μπορεί κάποιος να μου πει πως κάνω το αντιγραφή_επικολληση για τις φωτογραφίες που έχω στο κινητό. Εννοείται χωρίς να φαίνεται ως επισυναπτόμενο αρχείο, αλλά να εμφανίζεται με το κείμενο.
Καλημέρα. Τις ανεβάζεις ως επισυναπτόμενο αρχείο και πας (πατάς) όπου θέλεις στο κείμενο και μετά επιλέγεις "φωτογραφία κανονικού μεγέθους".
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.566
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
IMG_20190616_210239.jpg

Καλημέρα. Τις ανεβάζεις ως επισυναπτόμενο αρχείο και πας (πατάς) όπου θέλεις στο κείμενο και μετά επιλέγεις "φωτογραφία κανονικού μεγέθους".
ΟΚ. Ευχαριστώ.
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Αυτή είναι νότια παραλία και δεν την πιάνει ο αέρας.
Δεν ξέρω τι σας έχουν πει αλλά δεν έχω ξαναφαει περισσότερο αέρα σε κανένα νησί, ασχέτως εποχής. Σήμερα είναι καλύτερα αλλά χθες νόμιζα θα μας ρίξει κάτω απ'το σκουτερ.
μας έχουν απογοητεύσει...όλοι μιλούν για πολύ αέρα,σε σημείο να μην μπορείς να κάνεις μπάνιο..πάντως θα μένουμε δίπλα από την παραλία Λαούτη ..στον Αι-γιάννη πόρτο ..λένε ότι είναι σχετικά απάνεμη..
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
μας έχουν απογοητεύσει...όλοι μιλούν για πολύ αέρα,σε σημείο να μην μπορείς να κάνεις μπάνιο..πάντως θα μένουμε δίπλα από την παραλία Λαούτη ..στον Αι-γιάννη πόρτο ..λένε ότι είναι σχετικά απάνεμη..
Μια χαρά θα είσαι εκεί, δεν είχε καθόλου κύμα στη θάλασσα, η φωτογραφία που είδες είναι με αέρα με 6-7 μποφόρ
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.395
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom