Live from... (click and post one photo)

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Πριν 6 μήνες είχε γίνει ολόκληρο θέμα για το πότε και πόσες φωτογραφίες ανεβάζει κάποιος (αυστηρά μία, την ώρα που συμβαίνει, χωρίς παραχωρήσεις). Άλλαξε κάτι από τότε;
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει

panius

Member
Μηνύματα
664
Likes
2.720
Πριν 6 μήνες είχε γίνει ολόκληρο θέμα για το πότε και πόσες φωτογραφίες ανεβάζει κάποιος (αυστηρά μία, την ώρα που συμβαίνει, χωρίς παραχωρήσεις). Άλλαξε κάτι από τότε;
Ισχυει κανονικα! Εκει ειναι ολη η χαρη! :) Αν τωρα καποιος αγαπητος τραβελστοριτης ανεβασει 2, ε δεν θα τον κρεμασουμε. (Και τι α κανς; Να κατσ' α μαλωις;)
Το βασικοτερο, να ειναι σε απευθειας μεταδοση. Μη βλεπουμε δηλαδη τη μια φωτό με γαλανο ουρανο και την αλλη να βρεχει καρεκλοποδαρα και να λεμε "live"! Χαλαει το ολο concept! Ανεβαζουμε 2 ξεχωριστες αναρτησεις και ειμαστε μια χαρα! Σε γενικες γραμμες παντως το τηρουμε, δεν εχουμε θεματα! :)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.919
Likes
40.748
Πριν 6 μήνες είχε γίνει ολόκληρο θέμα για το πότε και πόσες φωτογραφίες ανεβάζει κάποιος (αυστηρά μία, την ώρα που συμβαίνει, χωρίς παραχωρήσεις). Άλλαξε κάτι από τότε;
Εχω ποσταρει 2 φωτο ατομων με καλτσα- πεδιλο στη Γερμανια , αλλα ηθελα να δειξω οτι σε αποσταση 2 μετρων το δειγμα ηταν στατιστικα σημαντικο :bleh:
 
Last edited:

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Εχω ποσταρει 2 φωτο ατομων με καλτσα- πεδιλο στη Γερμανια , αλλα ηθελα να δειξω οτι σε αποσταση 2 μετρων το δειγμα ηταν στατιστικα σημαντικο :bleh:
Είναι της μόδας φέτος, δεν το ήξερες; :bleh::)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.085
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πριν 6 μήνες είχε γίνει ολόκληρο θέμα για το πότε και πόσες φωτογραφίες ανεβάζει κάποιος (αυστηρά μία, την ώρα που συμβαίνει, χωρίς παραχωρήσεις). Άλλαξε κάτι από τότε;
Δε τον είχα πάρει χαμπάρι τον «κανόνα»
Με συγχωρείς αν σε ενόχλησαν τόσο πολύ οι δυο φωτογραφίες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.494
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom