Live from... (click and post one photo)

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δε τον είχα πάρει χαμπάρι τον «κανόνα»
Με συγχωρείς αν σε ενόχλησαν τόσο πολύ οι δυο φωτογραφίες.
ελα μην αρπαζεσαι...φιλικα το ειπε υποθετω. κι εγω την ειχα πει του taver. δεν ειναι κανονας, ειναι ο τιτλος του θεματος εξαλλου. χωρια που με 1 φωτο καθε ποστ ειναι πολυ πιο ευκολοδιαβαστο κατ εμε.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Το πιο ωραίο γεύμα του ταξιδιού !
Άμα θες και άλλη αλυσίδα με αστέρι Michelin σε ένα μόνο από τα μαγαζιά τους, πήγαινε στο Din Tai Fung, πάρε dumplings και θα με θυμηθείς (το αστέρι Michelin αυτοί το έχουν στο hong kong). (οι τιμές είναι παραπάνω βέβαια, αλλά νορμάλ).
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Ισχυει κανονικα! Εκει ειναι ολη η χαρη! :) Αν τωρα καποιος αγαπητος τραβελστοριτης ανεβασει 2, ε δεν θα τον κρεμασουμε. (Και τι α κανς; Να κατσ' α μαλωις;)
Το βασικοτερο, να ειναι σε απευθειας μεταδοση. Μη βλεπουμε δηλαδη τη μια φωτό με γαλανο ουρανο και την αλλη να βρεχει καρεκλοποδαρα και να λεμε "live"! Χαλαει το ολο concept! Ανεβαζουμε 2 ξεχωριστες αναρτησεις και ειμαστε μια χαρα! Σε γενικες γραμμες παντως το τηρουμε, δεν εχουμε θεματα! :)
Εχω ποσταρει 2 φωτο ατομων με καλτσα- πεδιλο στη Γερμανια , αλλα ηθελα να δειξω οτι σε αποσταση 2 μετρων το δειγμα ηταν στατιστικα σημαντικο :bleh:
Δε τον είχα πάρει χαμπάρι τον «κανόνα»
Με συγχωρείς αν σε ενόχλησαν τόσο πολύ οι δυο φωτογραφίες.
Δεν με ενόχλησε που η @paefstra ανέβασε δύο φωτογραφίες, ούτε που η @fenia42 ανέβασε δύο ή τέσσερις, ούτε οποιοσδήποτε άλλος. Με ενόχλησε όμως που έγινε θέμα όταν ανέβασα εγώ δύο φωτογραφίες απ'το Port Blair την Πρωτοχρονιά (καμμιά πενηνταριά σελίδες πιο πριν: 25-29) κι ας συνέβαινε (κι εξακολουθεί να συμβαίνει) από πολλούς.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Χαχα ειδες πως αλλαζουν τα πραγματα;;; παρ'ολα αυτα ακομα ζηλευω!!!!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Χαχα ειδες πως αλλαζουν τα πραγματα;;; παρ'ολα αυτα ακομα ζηλευω!!!!!
Για να εξιλεωθείς πρέπει να γράψεις ιστορία για το Αζερμπαιτζαν,όπου θέλω να βρεθώ διακαώς!

@taver τώρα είδα την πληροφορία σου. Κρίμα γιατί τα dumplings είναι αγαπημένη μου τροφή, αλλά έχουμε φύγει πλέον από Σιγκαπούρη.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.717
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom