Live from... (click and post one photo)

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
Μη βιαζόμαστε παίδες, μπορεί να είναι κέντρο περίθαλψης άγριων ζώων. Οντώς @whoknows που ήσουν?
Είναι φοβερά εύκολο κάποιος να κρίνει χωρίς να γνωρίζει

Το συγκεκριμένο είναι κεντρο περιθλαψης και προστασίας άγριων ζώων από ανεγκφαλους κυνηγούς
 

e-mitsus

Member
Μηνύματα
59
Likes
342
Επόμενο Ταξίδι
Μάλτα
Είναι φοβερά εύκολο κάποιος να κρίνει χωρίς να γνωρίζει

Το συγκεκριμένο είναι κεντρο περιθλαψης και προστασίας άγριων ζώων από ανεγκφαλους κυνηγούς
Και γιατί δεν είπες από το πρώτο ποστάρισμα, τι είναι και από πού είναι,όπως κάνουν όλοι,αλλά το εξηγείς μετά? Λογικό είναι κάποιος να υποθέσει ότι το συγκεκριμένο ζώο το χρησιμοποιεί κάποιος σαν κατοικίδιο.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
Και γιατί δεν είπες από το πρώτο ποστάρισμα, τι είναι και από πού είναι,όπως κάνουν όλοι,αλλά το εξηγείς μετά? Λογικό είναι κάποιος να υποθέσει ότι το συγκεκριμένο ζώο το χρησιμοποιεί κάποιος σαν κατοικίδιο.
Ειμαι υποχρεωμένος να εξηγήσω το οτιδήποτε στον οποιονδήποτε εδώ μέσα και δεν το ξέρω; καλουμαι να απολογηθώ για κάτι;

Και στη τελική είναι ένα θρεαντ που κάποιος ανεβάζει απλά μια φώτο. Αν δεν σ αρέσει προσπέρασε την. Να το παίζεις ξερόλας και μάλιστα προσβαλλοντας κάποιον που δεν τον ξέρεις δεν το έχεις αυτό το δικαίωμα. Τόσο απλα
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Ειμαι υποχρεωμένος να εξηγήσω το οτιδήποτε στον οποιονδήποτε εδώ μέσα και δεν το ξέρω; καλουμαι να απολογηθώ για κάτι;

Και στη τελική είναι ένα θρεαντ που κάποιος ανεβάζει απλά μια φώτο. Αν δεν σ αρέσει προσπέρασε την. Να το παίζεις ξερόλας και μάλιστα προσβαλλοντας κάποιον που δεν τον ξέρεις δεν το έχεις αυτό το δικαίωμα. Τόσο απλα
Σε αυτό το φόρουμ τα σχόλια στα μηνύματα των μελών επιτρέπονται. Αν κάποιος δεν θέλει να το προσπεράσει και θέλει να σχολιάσει μπορεί.
Προσωπικά δεν διέκρινα καμία ξερολίαση από τον @NightcoreKing σε μια φωτογραφία χωρίς λεζάντα και σίγουρα δεν υπήρξε επίθεση σε εσένα με το σχόλιο του.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
Εάν αυτό είναι το θέμα μπορεί να απολογηθεί.

ΥΓ. Ξέρεις σε εκτιμώ, αλλά δεν βρίσκω κανέναν λόγω να εκπροσωπεις με την απάντηση σου το σχόλιο ενός 3ου, ενός σχόλιου που ήταν άκρως προσβλητικό

ΥΓ.2. Τα σχόλια επιτρέπονται, το να είναι κάποιος υποχρεωμένος να εξηγήσει το πως και το γιστι δεν είναι επιβεβλημένο όμως
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Έχεις περίεργη οπτική. Δεν εκπροσωπώ κανέναν. Αν θέλω να γράψω σχόλιο θα το γράψω. Για μένα το μήνυμα δεν είναι προσβλητικό. Αν δεν θέλεις να εξηγείς, έχεις κάθε δικαίωμα προφανώς. Εγώ το σταματάω εδώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.661
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom