Live from... (click and post one photo)

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Πολύ ωραία.΄Ημουν σίγουρος ότι είναι κάποια μεταξύ Σούνιο με Λαύριο.Με επικρατέστερη του Πασά.Τις έχω δοκιμάσει αν και αγαπημένες μου στην περιοχή είναι του ΚΑΠΕ(όταν φυσικά είναι σχετικά άδειες).
Όμορφη η ΚΑΠΕ αλλά δυστυχώς την έχουν μάθει πολλοί και τα Σαββατοκύριακα που συνήθως έχουμε χρόνο γίνεται της κακομοίρας. Μόνο καθημερινή την έχω απολαύσει όπως θα ήθελα. Προχθές κάναμε ένα πέρασμα και είχε πιο πολλά αυτοκίνητα από την Ομόνοια. Στου Πασά αν και σαν παραλία δεν λέει πολλά έχουμε πάντα εναλλακτικές να βρούμε μια γωνιά να είμαστε εντελώς μόνοι στους κολπίσκους τριγύρω από την παλιά προβλήτα.
Γενικά πάντως σε όλο το παραλιακό μέτωπο γινόταν ο κακός χαμός από αυτοκίνητα και κόσμο. Από τις λίγες φορές που πέσαμε σε μποτιλιάρισμα απο τα λιμανάκια και μέχρι την Σαρωνίδα. Ακόμα και στην επιστροφή μας λίγο πριν τη δύση του ηλίου οι παραλίες θύμιζαν Κυριακή του Ιουλίου αν και οι περισσότεροι δεν τολμούσαν να βουτήξουν λόγω χαμηλών θερμοκρασιών.
 

8avos

Member
Μηνύματα
650
Likes
6.353
Με κάτι τέτοιες φωτογραφίες στο live from είναι που μου ρχεται να μπήξω τα κλάματα....
Χτύπα αλύπητα!:eek:
🤣🤣 μη!Θα βαζω,οχι ομως ολες μαζι και καταχραζω το χώρο


Από τα ιδιαίτερα και αγαπημένα μέρη της Ιταλίας. Πραγματικά σε ζηλεύω που είσαι εκεί.
Πραγματικα εντυπωσιακο,μεχρι τωρα οτι πιο ιδιαιτερο εχω δει στην χωρα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.499
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom