live from santo domingo!!!!

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.350
Ναι, αν θυμάμαι καλά κι εγώ υπάρχει playa limon, ουσιαστικά απέναντι από τη χερσόνησο Σαμάνα
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Η Domenica λεει μετα τη Bayahibe , ο Gts λεει απεναντι απο τη Σαμανα κι εγω ξερω μια Limon καπου στο Miches..Καμια σχεση δηλαδη :haha:
Το μυστηριο θα λυθει με ενα travelstory!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.350
If you like to enjoy a real Caribbean country style visit Playa Limon near Miches, 80 km from Punta Cana, with a lot of natural attractivities like Playa Limon, one of the most beautiful, amazing and virgin beaches, the wonderful panoramic view from the peak of Montana Redonda, the freshwater sea Laguna Limon with a lot of, mangroves, birds and fishes and very especially: the Rio Cedro waterfalls, half an hour from the small village El Cedro in the Cordillera Oriental.

Καλά θυμόμουν.....:clap: Την είχα βάλει στο μάτι να πάω τότε!!
 

domenica

Member
Μηνύματα
63
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ
στο miches ζωουλα sorry!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Τελικα την ιδια λεγαμε ολοι :lol:.
Απορω πως βρεθηκες εκει Domenica! Η περιοχη ειναι απομακρυσμενη και καθολου τουριστικη εξ ου και πανεμορφη με παρθενες παραλιες. Απ'οτι φαινεται εκανες μεγαλη εξερευνηση στο νησι και εχω μεγαλη αγωνια για το travelstory σου!
Οποτε μπορεσεις ειμαι ολη αυτια!
 

domenica

Member
Μηνύματα
63
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ
αργω αλλα θελω να κανω σωστη δουλεια.μολις βαλω ιντερνετ στο σπιτι σε 2-3 μερες για να βαλω και φωτο συγχρονως...Εγωιστικο λιγο αλλα ειμαι καλυτερη στη φωτογραφια αποτι στη συγγραφη.;)
 

domenica

Member
Μηνύματα
63
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ
Λοιπόν αύριο ξεκινάω τη συγγραφή. Απλά αναρωτιόμουνα.Τί προτίμηση έχετε.Να ξεκινήσω από Μεξικό 1 Μήνα, Γύρο Ιταλίας σε ένα μήνα ή 2 βδομάδες Αγιο Δομίνικο...Να ρίξω κέρμα μήπως από που να ξεκινήσω ή θα με βοηθήσετε??
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Θες να παθω κανενα καρδιακο πρωι πρωι!
Φυσικα Αγιο Δομηνικο (που ειναι και φρεσκο! Σορυ παιδια αλλα εχω μια αγωνια να δω αν αλλαξαν τα πραγματα στο νησι!) , μετα περνα Μεξικο φυσικα (ενα μηνααα!!!).

Οσο για την Ιταλια , σαφως και ενδιαφερει πολυ κοσμο , απλα καποια παιδια εχουν ηδη γραψει ωραιοτατα αρθρα , μπορουν να περιμενουν λιγακι για το δικο σου ε? (απαγορευεται η ριψις ντοματων απο συμφορουμιτες)

Μεταξυ αστειου-σοβαρου , αυτη θα ηταν η δικη μου σειρα αρθρων , αλλα ξεκινα απ'οπου θελεις εσυ , θα περιμενω :)klaps:) αρκει να μας τα πεις ολα!:) Και φωτο!
 

domenica

Member
Μηνύματα
63
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ
Ενταξει βρε μη μου παθετε και τιποτα.Παω να ξεεκουραστω κι αυριο θα ερθω μες στην εμπνευση:roll: Θα ειστε επιεικεις ομως στη κριτικη..ταξιδιαρα ψυχη ειμαι οχι αρθρογραφος!!
;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.803
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom