Livemocha

EnjoySilence

Member
Μηνύματα
55
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Eurotrip
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Παιδια,γνωριζει κανεις το site ''Livemocha'' ? και αν ναι,τι γνωμη εχετε? γιατι εγινα προσφατα μελος..
 

NoFX182

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Backpacking over Europe
για να πω την αληθεια εψαξα για να δω τι ειναι αλλα απ'οτι φενεται μπορει να ειναι πολυ χρησιμο! ξερω μονο αγγλικα κ σκεφτομαι σοβαρα να μαθω γαλλικά ή γερμανικα.....πως σου φενεται μεχρι στιγμης; για ποια γλωσσα εγινες μελος;
 

EnjoySilence

Member
Μηνύματα
55
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Eurotrip
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
για να πω την αληθεια εψαξα για να δω τι ειναι αλλα απ'οτι φενεται μπορει να ειναι πολυ χρησιμο! ξερω μονο αγγλικα κ σκεφτομαι σοβαρα να μαθω γαλλικά ή γερμανικα.....πως σου φενεται μεχρι στιγμης; για ποια γλωσσα εγινες μελος;
Ισπανικα και ρωσικα...μου φαινεται αρκετα καλο μεχρι στιγμης και τα υπολοιπα μελοι ειναι πολυ συνεργασιμα
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγω το χρησιμοποιω χρονια τωρα...Ετσι εμαθα λιγα ισπανικα και ξεκινησα και γαλλικα αλλά δεδομένου ότι δε μου αρεσει σαν γλωσσα τα ψιλοπαρατησα σχετικα γρηγορα... Το ομορφο ειναι οτι μπορεις να βοηθησεις και εσυ ατομα τα οποια μαθαινουν ελληνικα, διορθωνοντας τις εκθεσεις και τις ηχογραφησεις τους... Το chat σε βοηθαει να κανεις και ψιλοκουβεντουλα για πιο αμεση επαφη με τη γλωσσα....Προσωπικα παντως ειμαι πολυ πολυ ευχαριστημενη!! :D:D
 

EnjoySilence

Member
Μηνύματα
55
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Eurotrip
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Εγω το χρησιμοποιω χρονια τωρα...Ετσι εμαθα λιγα ισπανικα και ξεκινησα και γαλλικα αλλά δεδομένου ότι δε μου αρεσει σαν γλωσσα τα ψιλοπαρατησα σχετικα γρηγορα... Το ομορφο ειναι οτι μπορεις να βοηθησεις και εσυ ατομα τα οποια μαθαινουν ελληνικα, διορθωνοντας τις εκθεσεις και τις ηχογραφησεις τους... Το chat σε βοηθαει να κανεις και ψιλοκουβεντουλα για πιο αμεση επαφη με τη γλωσσα....Προσωπικα παντως ειμαι πολυ πολυ ευχαριστημενη!! :D:D
συμφωνω σε ολα,με τη μονη διαφορα οτι μ αρεσουν πολυ ολες οι γλωσσες :ρ
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.041
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom