Ηνωμένο Βασίλειο Ισπανία London vs barcelona τον Ιουνιο

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ταξίδι-Όνειρο
ORLANDO AMERICA
γεια σασ παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας για το τι να αποφασισω απο τα 2.το ταξιδι οποιο και να ειναι υα ειναι για 4 διανυκτερευσεισ 5 μερεσ αρχεσ ιουνιου.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Αν δεν μπορείς και τα δύο ξεκίνα από το αυτοκρατορικό...
 

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ταξίδι-Όνειρο
ORLANDO AMERICA
δυστιχοσ και τα δυο δεν γινετε λογο budget και πραγματικα δεν ξερω...και τα δυο μου αρεσουν:rolleyes-80: και ειναι και τα δυο στο συνολο στα ιδια επιπεδα τημων..

μηπως για ιουνιο που θελω καποιο απο τα 2 ειναι καλυτερη επιλογη?
 
Last edited by a moderator:

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
΄Αμα δεν γίνονται και τα δύο θα πρέπει να μας δώσεις αναλυτικό προφίλ σου με ηλικία,ενδιαφέροντα,budget κτλ. για να αποφασίσουμε.Πάντως και εγώ νομίζω ότι η Βαρκελώνη πρέπει να είναι κάπως φθηνότερη.
 

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ταξίδι-Όνειρο
ORLANDO AMERICA
γιατι το λες αθτο?? πχ το λονδινο εινα για δυο ατομα τα αεροπορικα στα 180 και το ξενοδοχειο στα 500 ( 4 διαν. 2 ατομα) συνολο 680 και οτι αλλο χαλασουμε και η βαρκελονη τα αεροπορικα 300 τα δυο ατομα και 350 το ξενοδοχειο ( ιδιεσ μερεσ) συνολο 650 συν οτι χαλασουμε..που και στα δυο μεροι υπολογιζω πωσ το συν οτι χαλασουμε ειναι και οι δυο μαζι στο 500 αρα παρομοια μοθ βγαινουν..κανω λαθοσ καπου??

24 εγω 23 η κοπελα μασ αρεσουν τα αξιοθεατα και οχι πολυ τα μουσεια το budget στα 1300 εχουμε παει ρωμη βερολινο βουδαπεστη παρισι πραγα μοναχο μπανσκο..αυτα
 
Last edited by a moderator:

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ταξίδι-Όνειρο
ORLANDO AMERICA
Αυτό το συν στο Λονδίνο ,θα είναι μεγάλο...
δηλαδη λεσ για 4-5 μερες δεν θα φτασουν 500 ευρο για αξειοθεατα 3-4 μουσεια μμμ και φαγιτο?

Αλλάζω την απόφαση μου και προτείνω Βαρκελώνη..Καλό ταξίδι..:)
γιατι ετσι?λογο χρηματων??:(
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.885
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom