Lot. Προσφορά για Κρακοβία

vlassis

Member
Μηνύματα
115
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Από σήμερα η LOT εχει πολύ καλές τιμές για Κρακοβία απευθείας απο Αθήνα με 98ε . Εγώ έχω κλέισει 6 με 10 Ιουνίου και ενώ χτές τα είχε με 161ε σήμερα τα έχει με 98ε. Οποιος προλάβει πρόλαβε;) Και οι μέρες γεμάτες: αναχώρηση στις 4.30 και από εκεί στις 23.45:clap::clap::clap:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.802
Likes
12.495
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Πρώτη φορά που έκανα τόσο αυθόρμητη αγορά! Την έψηνα καιρό την Κρακοβία, συνδυαστικά με Wielitska και Άουσβιτς και σε καλή εποχή! Μέσα σε μισή ώρα από την ώρα που είδα την προσφορά το είχα κλείσει!:D
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Πρώτη φορά που έκανα τόσο αυθόρμητη αγορά! Την έψηνα καιρό την Κρακοβία, συνδυαστικά με Wielitska και Άουσβιτς και σε καλή εποχή! Μέσα σε μισή ώρα από την ώρα που είδα την προσφορά το είχα κλείσει!:D
είναι Wieliczka, και όχι Wielitska :Ρ
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.802
Likes
12.495
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
είναι Wieliczka, και όχι Wielitska :Ρ
Ευχαριστώ για την επισήμανση. :D
Άνθρωποι είμαστε, ορθογραφικά κάνουμε (και σίγουρα θα κάνω πολλά ακόμα σε αυτή την άγνωστη για μένα και γεμάτη "περίεργους" συνδυασμούς συμφώνων γλώσσα).
Το πιο άσχετο αποτέλεσμα θα έβγαινε βέβαια αν προσπαθούσα να κάνω απόδοση με ελληνικούς χαρακτήρες.:)
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.205
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Την έψηνα καιρό την Κρακοβία, συνδυαστικά με Wielitska και Άουσβιτς και σε καλή εποχή!
Μια μικρή παρένθεση και χωρίς καμία διάθεση να στην πω: μου ακούγεται λίγο λάθος το Άουσβιτς και το καλή εποχή... το Άουσβιτς (καθώς και το Άουσβιτς 2) δεν είναι ένα αξιοθέατο που πας για να το χαρείς και θα το καταλάβεις αυτό όταν το επισκεφτείς. Καλό ταξίδι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.333
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom