Lufthansa -Δύο εισιτήρια για Ευρώπη, από 169 ευρώ

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Απολαύστε μία εξόρμηση στην Ευρώπη μαζί με ένα αγαπημένο σας πρόσωπο από το Νοέμβριο 2009 έως το Φεβρουάριο 2010 και διασκεδάστε το... διπλά! Εμείς θα σας κρατήσουμε 2 θέσεις σε όλες τις απευθείας πτήσεις μόνο με 169?* και σε όλες τις άλλες πτήσεις μόνο με 269?*. Η προσφορά διαρκεί 5 μέρες μόνο - από 16 έως και 20 Σεπτεμβρίου - γι'αυτό διαλέξτε παρέα και προορισμό τώρα

Lufthansa - Flights to Europe for two from 169 *

Amsterdamfrom269 ?*
Munichfrom169 ?*
Berlinfrom269 ?*
Bucharestfrom269 ?*
Brusselsfrom269 ?*
Copenhagenfrom269 ?*
Dusseldorffrom269 ?*
Florencefrom269 ?*
Frankfurt/Mainfrom169 ?*
Hamburgfrom269 ?*
Helsinkifrom269 ?*
Lisbonfrom269 ?*
Londonfrom269 ?*
Manchesterfrom269 ?*
Nicefrom269 ?*
Parisfrom269 ?*
Praguefrom269 ?*
Stuttgartfrom269 ?*
Stockholmfrom269 ?*
 
Last edited by a moderator:

svouritsa

Member
Μηνύματα
33
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΡΟΚΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
τέλειο!!

μου φαίνεται βρήκα θέμα για την μεσημεριανή κουβέντα στο τραπέζι, ταξιδάκι στο αμστερνταμ με τα σουπερ εισητήρια!!! ευχαριστούμε για την ενημέρωση :clap::clap::clap: (θα γκρινιάξω βέβαια και εγώ μιας θα με φάνε τα καράβια για να φτάσω στην αθήνα αλλα τέλως πάντων, τι να κάνουμε? όλα έχουν ένα τίμημα)
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Σούπερ προσφορά για όσους ταξιδεύουν σε ζεύγη! Κάτι και για τους Singles όμως; :clap:
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
να κάνω κι εγω την αφελή μου ερώτηση?τα 169 για Μόναχο είναι από ότι είδα τελική τιμη για δυο άτομα:shock::shock::shock:,έτσι?
τουλάχιστον αυτή την τιμή μου έβγαλε μέχρι του σημείου που πρέπει να συμπληρώσεις τα στοιχεία σου(δεν το προχώρησα)...,προβληματίζομαι λιγάκι γιατί λέει from169
Δεν υπάρχει περιπτωση να βγάλει προσθετες χρεώσεις αφού το προχωρήσω έτσι?ή μήπως απλώς τις ημερομηνίες που έβαλα εγω απλώς έτυχε να έχει τη χαμηλώτερη χρέωση της προσφοράς?(λιγο δύσκολο γιατί είναι παρασκευοσαββατοκύριακο).Sorry για την αφελή ερώτηση αλλά είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό και εγώ δεν είμαι και σαινι σ'αυτά(για ακτοπλοικά ότι θέλετε τώρα που θα λείψει και ο υπουργός ναυτιλίας:D),λείπει και ο Mr και είπα να ρωτήσω γιατί ένα τριημεράκι στη Βαυαρία πολύ θα το ήθελα....
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Εγώ εγώ!

Με τη Δανάη παντού! :clap:

Είσαι σίγουρη γι'αυτό όμως; :roll:
Μη δεσμεύεσαι, μη δεσμεύεσαι...............Δεν είπαμε να μην τάζεις σε παιδί και σε τρελό????
(δε φαντάζομαι να δω το παιδί μου να ξεκινάει τη μέρα του με mojito αντί με γάλα, άμα τη αφίξει μου, ε?????:haha:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom