Air Canada Lufthansa Lufthansa ή Air Canada?

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
καλα αυτα μονο σε σενα τυχαινουν....σε 7,8 πτησεις διηπειρωτικες με Alitalia ουδεποτε ειδα ελαττωματικο ife, αντιθετα ηταν πολυ καλυτερο των εταιρειων του Κολπου κ των γερμανων.
για οσους δεν εχουν ipad η δεν θέλουν να το κουβαλουν το ife ειναι απαραιτητο.
Είπα πουθενά ότι ήταν ελαττωματικό; απλά αυτές είναι οι (μονοφωνικές) προδιαγραφές του...
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
λογικα δεν ηταν αφου δεν παει Φρανκφουρτη. κ δεν θα ηταν λογικο να πηγαινει με χρεπια στην καρδια της συμμαχιας...
Μάλιστα:haha::haha: 'Ημουν σίγουρη ότι η Air Canada έχει οθόνες όμως. Λάθος κάνω;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Είπα πουθενά ότι ήταν ελαττωματικό; απλά αυτές είναι οι (μονοφωνικές) προδιαγραφές του...
ΩΡΛ καλο ξερω παντως αν ακους μονοφωνικα. η μηπως ειχες παροδικη ετεροπλευρη κωφωση απο την υψηλη ποιοτητα που ειδες?
Μάλιστα:haha::haha: 'Ημουν σίγουρη ότι η Air Canada έχει οθόνες όμως. Λάθος κάνω;
δεν ξερω αν εχει αεροσκαφη χωρις οθονες αλλα σιγουρα το κοινο της rouge δεν ειναι για Φρανκφουρτη..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
ΩΡΛ καλο ξερω παντως αν ακους μονοφωνικα. η μηπως ειχες παροδικη ετεροπλευρη κωφωση απο την υψηλη ποιοτητα που ειδες?
Πίστεψε με, μπορεί μ' αυτό να αποκαλύπτω την ηλικία μου, αλλά μπορώ να ξεχωρίσω ένα μονοφωνικό βύσμα όταν το βλέπω. Χωρίς να είναι αυτό το μοναδικό πρόβλημα - το DAC τους είναι για πέταμα...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πίστεψε με, μπορεί μ' αυτό να αποκαλύπτω την ηλικία μου, αλλά μπορώ να ξεχωρίσω ένα μονοφωνικό βύσμα όταν το βλέπω. Χωρίς να είναι αυτό το μοναδικό πρόβλημα - το DAC τους είναι για πέταμα...
εκτος θεματος μας εφερε η ατυχης και καθολου κατατοπιστικη αναφορα σου σε ενα ταξιδι που εκανες με αλλη εταιρεια. και μια κ συμβαινουν ολα σε σενα (...) συνεβη το απιθανο κ ταξιδεψες με μη ανακαινισμενο 777. ολα πλην λιγων ειναι ανακαινισμενα με wifi κλπ. οι εξελιξεις με τους αραβες δεν επιταχυναν σιγουρα τη διαδικασια. άσχετο με το θεμα σορυ για το οφ τοπικ κ τελος.
 

zon239

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Παιδιά καταρχήν ευχαριστώ πάρα πολύ όλους για τις απαντήσεις σας! η τιμή είναι πάνω κάτω η ίδια. Το εισιτήριο θα κλειστει μεσω πράκτορα και απο οτι βλεπω το μονο προβλημα στα timings με LF ειναι οτι φτανουμε Μοναχο απο Θεσσαλονικη και η πτηση για SFO φευγει μολις σε 1 ωρα και 10 λεπτα το οποιο μου φαινεται παρακινδυνευμένο. Ελπιζω να βρεθει κατι καλυτερο. Κατα τα αλλα ειναι πολυ βασικο να υπαρχει καποιου ειδους entertainment system, απλα επειδη long distance η μονη εμπειρία απο εταιριες που εχουμε ειναι qatar airways and turkish airlines σκεφτηκα να ρωτησω εδω. Απο οτι βλεπω, μαλλον η LF κερδιζει σε ψηφους. Με air canada εχω μεταξει μονο με rouge εσωτερικη πτηση Καναδα και ηταν παρα πολυ βασικη εμπειρια/πτηση, αλλα για 1.30 ωρα ηταν μια χαρα.
 

zon239

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ξεχασα να προσθεσω οτι σχετικα με την εισοδο στη χωρα, προσφατα ΝΥ και LA κανενα απολυτως προβλημα ηταν πραγματικα υποθεση λιγων λεπτων. Ειναι αραγε διαφορετικο το SFO?
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Η καναδικη που πεταξα μια φορά Γερμανια - Τοροντο μου φανηκε μαυρα χάλια , για υπερατλαντικο . Για την ελλειψη οθονης δεν εδωσα πολυ σημασια αλλά θυμάμαι πόσο αβολα ηταν τα καθίσματα .
Πιαστηκε το σώμα μου και κυριως ο πωπός μου .

και Τορόντο - Αβάνα που εκανα συχνα πάλι μια μετρια εταιρεια παραμένει . Δεν με πολυ νοιαζει γιατι ειναι 3.30 ωρες.

Οποτε σου προτεινω Γερμανους .
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.622
Likes
50.276
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Κι 'αλλη ψήφος στους Γερμανούς από μένα. Αν και όποτε μπορώ θα παίρνω Τούρκους από δω και πέρα, μέχρι και ματς ΝΒΑ live τσάμπα έδειχναν τα άτομα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.622
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom