Lufthansa για ΗΠΑ

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Αυτά μας κάνεις και άντε να αγιάσουμε....
Φράγκο στη τσέπη δεν θα μείνει.
Κι έχω κακό προηγούμενο με τις αναρτήσεις των προσφορών σου :)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.786
Likes
18.178
Εγώ πάλι, τη βλέπω τη προσφορά να ισχύει από Γερμανία, όχι Ελλάδα....κάνω λάθος?
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Και ομως παιζει και απο Ελλαδα.
Οριστε και η ιστοσελιδα της λουφτ στη Ελλαδα : http://www.lufthansa.com/gr/en/Homepage

Εγω παντως επαιξα με τις ημερομηνιες και βγαζει απο Αθηνα το 399 ευρω για Φιλαδελφεια.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.786
Likes
18.178
Και ομως παιζει και απο Ελλαδα.
Οριστε και η ιστοσελιδα της λουφτ στη Ελλαδα : http://www.lufthansa.com/gr/en/Homepage

Εγω παντως επαιξα με τις ημερομηνιες και βγαζει απο Αθηνα το 399 ευρω για Φιλαδελφεια.
Πολύ σωστά! Ο βλαξ κοίταγα το ATH-NYC το οποίο φυσικά δεν είναι στη προσφορά...και πώωωως πάμε από PHL-->NYC? :D
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.971
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πολύ σωστά! Ο βλαξ κοίταγα το ATH-NYC το οποίο φυσικά δεν είναι στη προσφορά...και πώωωως πάμε από PHL-->NYC? :D
Ώρες ώρες αναρωτιέμαι μήπως δεν ξέρετε να διαβάζετε. Η προσφορά για NYC είναι στα ?749 (αλλά πάντως αναφέρεται στην προσφορά - το αν είναι φτηνά είναι άλλο θέμα).
Η PHL είναι δίπλα στη NYC, πας όπως θες (αυτοκίνητα, τρένα, λεοφωρεία...)

Δηλαδή ακόμα δε γύρισες και ψήνεσαι να ξαναπας, και μετά μας λές ότι δε σου άρεσε?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.786
Likes
18.178
Ώρες ώρες αναρρωτιέμαι μήπως δεν ξέρετε να διαβάζετε. Η προσφορά για NYC είναι στα ?749 (αλλά πάντως αναφέρεται στην προσφορά - το αν είναι φτηνά είναι άλλο θέμα).
Η PHL είναι δίπλα στη NYC, πας όπως θες (αυτοκίνητα, τρένα, λεοφωρεία...)

Δηλαδή ακόμα δε γύρισες και ψήνεσαι να ξαναπας, και μετά μας λές ότι δε σου άρεσε?
Κι εγώ αναρωτιέμαι αν η λέξη θέλει δύο "ρρ" αλλά δε το κάνω θέμα.

Ποιος σου είπε ότι μου άρεσε η ΝΥ?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.786
Likes
18.178
Ψάχνεις εισιτήρια να ξαναπάς ενώ μόλις γύρισες από κει, επειδή ΔΕ σου άρεσε?
Συγγνώμη, δύσκολη μέρα στη δουλειά και δε βλέπω καλά. Αλλά προσφορά δεν είδα για ΝΥ (μετά το λάθος βέβαια), σόρρυ ρε φίλε, αλλά πού φαίνεται εδώ η ΝΥ?

Lufthansa - Top Offers

Και φυσικά εννούσα πού άκουσες ότι δεν μου άρεσε....ελπίζω να το είπα σωστά αυτή τη φορά :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom