Lufthansa για ΗΠΑ

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.961
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Συγγνώμη, δύσκολη μέρα στη δουλειά και δε βλέπω καλά. Αλλά προσφορά δεν είδα για ΝΥ (μετά το λάθος βέβαια), σόρρυ ρε φίλε, αλλά πού φαίνεται εδώ η ΝΥ?

Lufthansa - Top Offers

Και φυσικά εννούσα πού άκουσες ότι δεν μου άρεσε....ελπίζω να το είπα σωστά αυτή τη φορά :haha:
Πάνω πάνω αυτή η σελίδα έχει ένα τεράστιο banner για την προσφορά. Πατάς πάνω και:

Choose your destination

 
Last edited by a moderator:

GTS

Member
Μηνύματα
6.785
Likes
18.176
Ε πέστο ντε, μας έσκασες...:haha:

off topic (όπως και η σαβούρα από πάνω): η ΝΥ μου άρεσε πάρα πολύ και ξαναπήγαινα αύριο κι όλας, απλά ίσως δε μου άρεσαν αυτά συνήθως τραβάνε τον κόσμο....π.χ. βρήκα αδιάφορους τους ουρανοξύστες και τη Times Square το απόλυτο τουριστικό χάλι....Village-Soho και στα πέριξ ήταν φανταστικά για βόλτες, φαγητό, ποτό, χάζι σε κόσμο και βιτρίνες. Δε θα πήγαινα όμως, ίσως λέω, χειμώνα με τους μείον χ βαθμούς Κελσίου, χάνει πολύ πιστεύω από τη δική μου εμπειρία των open roof bars και open restaurants.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
ψηνομαι παρα πολυ....αλλα οπως διαβασα σε αλλο θεμα εδω μεσα οι ελεγκτες αρχιζουν απεργιες....δεν λεει λοιπον...
κοιτα να δεις
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.961
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ψηνομαι παρα πολυ....αλλα οπως διαβασα σε αλλο θεμα εδω μεσα οι ελεγκτες αρχιζουν απεργιες....δεν λεει λοιπον...
κοιτα να δεις
Οι ελεγκτές κάνουν απεργία τον Ιούλιο και η προσφορά είναι για Νοέμβριο - Φεβρουάριο.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
α σοβαρα;
εγω με το που ειδα απεργια ελεγκτων εκανα στροφη...ακυρο τοτε...
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Για σικαγο ΚΑΙ χριστουγεννα κιολας βρηκα με 783 ευρω .. αρκετα ελκυστικο ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.516
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom