Lufthansa για νότια και κεντρική Αμερική, 2011

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Εγώ πάντως μόνος μου πήγα πριν ένα μήνα. Τώρα, αν δεν έχεις κάνει άλλα ταξίδια μόνος σου, καλύτερα να μην είναι αυτό το πρώτο (= κλείσε και κάτι ακόμα για πιο πριν).
ειχες ξαναπαει λατινικη αμερικη στο παρελθον;θελω να πω στα μερη που πηγες μονος σου,ειχες ξαναπαει πιο παλια;γενικοτερα παντως,ειμαι ατομο που δεν εχει προβλημα να ταξιδευει μονος του,αλλα δεν το εχω επιχειρησει ποτε .. απο την αλλη,θα ξαναβγει τετοια προσφορα για λατινικη αμερικη ή δυσκολα;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.971
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ειχες ξαναπαει λατινικη αμερικη στο παρελθον;θελω να πω στα μερη που πηγες μονος σου,ειχες ξαναπαει πιο παλια;γενικοτερα παντως,ειμαι ατομο που δεν εχει προβλημα να ταξιδευει μονος του,αλλα δεν το εχω επιχειρησει ποτε .. απο την αλλη,θα ξαναβγει τετοια προσφορα για λατινικη αμερικη ή δυσκολα;
Δεν είχα ξαναπάει Λατινική Αμερική (αλλά είχα κάνει αρκετά ταξίδια μόνος μου σε Ευρώπη & Β. Αμερική). Τώρα για το αν θα ξαναβγεί τέτοια προσφορά... Πυθία δεν είμαι, αλλά το βλέπω δύσκολο. Ίσως καμιά Alitalia...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.786
Likes
18.182

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Έχω την εντύπωση ότι δε ισχύει για Ελλάδα η προσφορά...
απλά έχεις την εντύπωση εσφαλμένη φίλε..ισχύει για αρκετές ημερομηνίες και μέρη και από Αθήνα.
χώρια που απλά μπορείς να προσθέσεις τα 99 για FRA.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.786
Likes
18.182
απλά έχεις την εντύπωση εσφαλμένη φίλε..ισχύει για αρκετές ημερομηνίες και μέρη και από Αθήνα.
χώρια που απλά μπορείς να προσθέσεις τα 99 για FRA.
Lufthansa - Lufthansa - Book your flight online to worldwide destinations

Αν δε προσθέσω τα 99 δε βλέπω προσφορά για Λ. Αμερική παρά μόνο για Γερμανία..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.971
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
απλά έχεις την εντύπωση εσφαλμένη φίλε..ισχύει για αρκετές ημερομηνίες και μέρη και από Αθήνα.
χώρια που απλά μπορείς να προσθέσεις τα 99 για FRA.
Εγώ πάλι τη βλέπω μόνο από Γερμανικά αεροδρόμια (και δεν είναι απαραίτητο ότι στις πτήσεις που βολεύουν για το connection θα έχει και προσφορά ?99.00)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
σορυ δεν εχω χρονο τωρα. για βαλτε MEX, SAO από Αθήνα μαρτιο να δουν τα ματακια σας..
 

mixaliss

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
πςςς... και εγω βρηκα για sao paulo με 545.......
να ρωτησω κατι ρε παιδια... επειδη εγω σχεδιαζα να παω εκει ιανουαριο... απο οσο ξερετε πιστευετε οτι θα βγει και αλλη τετοια προσφορα η ειναι ρισκο να μην κλεισω αυτην???
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.971
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
πςςς... και εγω βρηκα για sao paulo με 545.......
να ρωτησω κατι ρε παιδια... επειδη εγω σχεδιαζα να παω εκει ιανουαριο... απο οσο ξερετε πιστευετε οτι θα βγει και αλλη τετοια προσφορα η ειναι ρισκο να μην κλεισω αυτην???

Ήξεις αφήξεις ουκ εν πολέμω θνήξεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom