Βουλγαρία Mπάνσκο

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Υπάρχουν τόσα θέματα για το Μπάνσκο στο forum. Τα έχεις ψάξει; Αποκλείεται να μην υπάρχει αναφορά για το φαγητό στην περιοχή...
 

flying Doc

Member
Μηνύματα
200
Likes
378
Πραγματικά μεγάλο κόλλημα έχεις. 4 φορές το ρώτησες και ΚΑΝΕΝΑΣ δε σου απάντησε. Λοιπόν, στην κεντρική πλατεία, απέναντι από το μεγάλο πλάτανο, έχει μια ταβέρνα, η "Ταβέρνα της Μαρίτσας" (δεν μπορώ να το γραψω Βουλγάρικα). Πάνε και θα με θυμηθείς (μπας και δεν ξαναρωτήσεις)
 

panos007

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
flying Doc said:
Πραγματικά μεγάλο κόλλημα έχεις. 4 φορές το ρώτησες και ΚΑΝΕΝΑΣ δε σου απάντησε. Λοιπόν, στην κεντρική πλατεία, απέναντι από το μεγάλο πλάτανο, έχει μια ταβέρνα, η "Ταβέρνα της Μαρίτσας" (δεν μπορώ να το γραψω Βουλγάρικα). Πάνε και θα με θυμηθείς (μπας και δεν ξαναρωτήσεις)
Οκ να σε καλα φιλε!!!!
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
'Αντε τυχερός είσαι, παραλίγο να μείνεις νηστικός :p
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Οπως θα δεις στο λινκ που σου εδωσα,μια πιστα ειναι ηδη ανοιχτη.Απλα ειναι μια απο τις δυσκολες και δεν ξερω ποσο καλα ξερεις να κανεις.

Παντως τα λεει αρκετα αναλυτικα.
 

sophie_3601

Member
Μηνύματα
103
Likes
92
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα Σινικό Τείχος
Δεν έχω πάει αλλά είναι στα μελλοντικά σχέδια μου. Εύχομαι καλά να περάσετε και περιμένουμε εντυπώσεις!!! Ξενοδοχείο έχεις κλείσει? Γνωρίζω ένα που το έχει κάποιος γνωστός φίλου μου, Έλληνας.... από τιμές όμως δεν γνωρίζω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.292
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom