macedonia στο χάρτη

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

deja vu

Member
Μηνύματα
125
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
οκ δεν είμαι και κανάς εθνικόφρον αλλά αυτό το macedonia στον χάρτη του travelstories είναι άνευ λόγου.:(:(
και μην μου πει κανείς ότι δεν γίνετε γιατί το πρόγραμμα είναι από site εξωτερικού κλπ κλπ.
(ας ελπίσω να μην φαω καμιά διαγραφή από κανά sporo):(:(:(:(
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
οκ δεν είμαι και κανάς εθνικόφρον αλλά αυτό το macedonia στον χάρτη του travelstories είναι άνευ λόγου.:(:(
και μην μου πει κανείς ότι δεν γίνετε γιατί το πρόγραμμα είναι από site εξωτερικού κλπ κλπ.
(ας ελπίσω να μην φαω καμιά διαγραφή από κανά sporo):(:(:(:(
Dεν το είχα προσέξει εγώ, αλλά συμφωνώ!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Στατιστικά, κάθε 100 νέα μέλη έχουμε και ένα thread με αυτή την παρατήρηση.

Λοιπόν ΝΑΙ, ο χάρτης είναι ενσωματωμένος ως έχει και δεν επιδέχεται καμία παρέμβαση. Έτσι τον βρήκαμε έτσι τον βάλαμε.

Όταν ολόκληρη σχεδόν η διεθνής κοινότητα στους χάρτες της γράφει macedonia (μπείτε στο site της CIA για του λόγου το αληθές..) εμείς κοιτάμε το χάρτη του travelstories... Να μην πω πως λέγεται αυτό...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχει αναφερθεί πολλές φορές στο παρελθόν.

Και φυσικά θα σου πω ότι γίνεται επειδή τους χάρτες τους παίρνουμε έτοιμους από το εξωτερικό. Αν είσαι προγραμματιστής και μπορείς να μας φτιάξεις δικούς μας χάρτες αντί να πληρώσουμε 5000 ευρώ, ευχαρίστως να μας τους φτιάξεις για να βαφτίσουμε και τη συγκεκριμένη χώρα με όποιο όνομα θέλετε.

Και επιτέλους, ΟΛΟΣ ο κόσμος πια τη λέει μακεδονία, και εμάς μας πειράζει αν το γράφει ένας χάρτης στο σάιτ μας ή αν το σβήνει με άσπρο η ΕΡΤ στο ευρωμπάσκετ για να μην το βλέπουμε εμείς και θιγόμαστε.

Σα τη στρουθοκάμηλο που χώνει το κεφάλι της στην άμμο γιατί νομίζει ότι έτσι δεν τη βλέπουν...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom