Μεξικό MEXICO 2021- Mezcal, cenotes & chapulines !!!

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.827
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
κοιτα να δεις...εμεις οταν πηγαμε ηταν πολυ πιο χαλαρα...
η Playa del Carmen ηταν ακομα υποφερτη εως ωραια, δεν θυμιζε με τιποτα το Φαληρακι οπως λες κλπ
η δε Tulum εκτος απο τα αρχαια δεν ηταν τουριστικη....αν θυμαμαι καλα δεν ειχε κανενα μεγαλο ξενοδοχειο , και ειχε το περιφημο el paraiso beach club....τοτε ηταν ενα μπαρακι , καμια δεκαρια ξαπλωστρες - κρεβατια....και μερικα δωματια καλυβες σε κατι εξευτελιστικες τιμες....και η παραλια αδεια... στην φαση εκεινη οπως ηταν, ηταν το πιο ωραιο beach bar που εχω παει στην ζωη μου....
δυστυχως μετα απο μερικα χρονια (εδω ειδα φωτο μου φαινεται) εγινε πολυ χαλια .. κατι σαν Χαλκιδικη σε ασχημη φαση (ξαπλωστρες παντου και ο ενας πανω στον αλλον)
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Μπράβο Μπάμπη, πολύ ωραία ιστορία και εκπληκτικό ταξίδι σε δύσκολους καιρούς.
Τελικά όπως λες το θέμα της ασφάλειας είναι μια ιδέα. Δεν ίσχυει τίποτα απ' όσα ακούγονται ειδικά για το Μέξικο Σίτυ ή απλά ξέρατε που και πως θα κινηθείτε;

Πάντα τέτοια εύχομαι!
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Μπράβο Μπάμπη, πολύ ωραία ιστορία και εκπληκτικό ταξίδι σε δύσκολους καιρούς.
Τελικά όπως λες το θέμα της ασφάλειας είναι μια ιδέα. Δεν ίσχυει τίποτα απ' όσα ακούγονται ειδικά για το Μέξικο Σίτυ ή απλά ξέρατε που και πως θα κινηθείτε;

Πάντα τέτοια εύχομαι!
thank you! στο Μεξικο σιτι υπαρχουν περιοχες που καλο ειναι να αποφευγονται για παν ενδεχομενο.Ειχαμε το νου μας γενικα αλλα δεν νιωσαμε καπου οτι κινδυνευουμε (εγω γενικα εχω αγνοια κινδυνου), μου αρεσει να βλεπω παντα τη θετικη πλευρα κ δεν σκεφτομαι το κακο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.493
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom