Milioπιτα από την Olympic με κέρδος μέχρι 10.000 μιλίων.

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
κανα εισιτηριο φθηνο θα βγαλουν?και οι μιλοπιτες κ οι σοκολατοπιτες καλες ειναι αλλα..
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
εμένα οχι ακόμα. οταν μπουν, θα ενημερωσω
 

martiniskiss

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
ουτε εμενα μπηκαν ακομα..
μου ρθε η καρτα τους παντως..
της agean η καρτα ακομα ερχετε ( τι σκατα?? :p ) :p
 

harmem

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μπορντο-Παρισι
ουτε εμενα μπηκαν ακομα..
μου ρθε η καρτα τους παντως..
της agean η καρτα ακομα ερχετε ( τι σκατα?? :p ) :p
Ας υποθεσουμε οτι μπουν κανονικα τα μιλια και εχουμε 12000 μαζι με την εγγραφη και το παιχνιδι, ξερει κανεις αν εχουμε καποιο περιορισμο στο να κανουμε εξαργυρωση με μια απλη μεταβαση στο εξωτερικο οποια μερα και για οποιο προορισμο θελουμε? Λογικα οπου και οταν θελουμε δε το εξαργυρωνουμε? Το μονο σιγουρο ειναι οτι πληρωνουμε τους φορους. Υπαρχει και κατι αλλο?

*και μενα η καρτα δε μου εχει ερθει ακομη αλλα νομιζω πως με την απλη εκτυπωση απο την αρχικη εγγραφη ή εστω με τον αριθμο μελους ειμαστε οκ..
 

martiniskiss

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
βασικά πήρα τηλ και ρώτησα και ειπαν οτι απο πέμπτη και μετα θα αρχίσουν να μπαίνουν τα μιλια...
και ήθελα να ρωτήσω και κάτι άλλο και το ξεχασα..
λέει ένα εισητηριο εξωτερικού free. απο το εξωτερικό προς Ελλάδα γινετε να ναι η μονο απο εδώ προς τα έξω ? αν ξερει καποιος...
 

croce

Member
Μηνύματα
226
Likes
404
άρχισε η απόδοση των μιλίων της μιλιόπιτας

Για τους κοινούς θνητούς (μπλε κάρτα ), η διάρκεια τους είναι 1 έτος.
Τα απαιτούμενα μίλια για απλή διαδρομή (οικονομική θέση ),εσωτερικού είναι: 5500
για διαδρομή αλε ρετούρ : 11000

Τα απαιτούμενα μίλια για απλή διαδρομή (οικονομική θέση ),εξωτερικού είναι: 11000
για διαδρομή αλε ρετούρ : 22000.
 

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Εμένα μπήκανε σήμερα. 9500 from pita & 2000 from registration=11500 miles

Η διαδικασία ποια είναι όμως? Ξεκινάω να κλείνω κανονικά το εισιτήριο και εκεί που φτάνω στο σημείο πληρωμής διαλέγω κάπου miles απο travelair?
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
α, ειχα πει θα ενημερωσω. ναι μπηκαν, οπως ηταν αναμενομενο ;-)
 

apo76

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερντάμ
Ταξίδι-Όνειρο
Fernando de Noronha
Μπήκαν και σε εμένα παιδια και νωρίτερα από τις 15 μέρες που είχαν πει:clap::clap::clap:!!!
Αντε να δούμε τώρα που θα πάμε!!!
 

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Αν κάποιος έκλεισε με τα νεα μίλια του ας μας πει την διαδικασία. Ένα τηλέφωνο στο travelair club με την πτήση που θέλουμε είναι μόνο?
 

kokolaki

Member
Μηνύματα
74
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ηράκλειο
Νομίζω ότι είμαι σε θέση να σας πω τη διαδικασία που ακολούθησα για να εξαργυρώσω τους πόντους.


  1. Καλείτε το 801 801 0101 (210 3550500 από κινητό ή εκτός Ελλάδας) και πατάτε το 3 για να συνδεθείτε με το τμήμα Travelair Club και ζητάτε εξαργύρωση μιλίων.
  2. Μια πολύ ευγενική κυρία θα απαντήσει και θα ζητήσει τον αριθμό κάρτας τακτικού επιβάτη μαζί με τα στοιχεία σας και την ημερομηνία που θέλετε να πετάξετε.
  3. Αν υπάρχει διαθεσιμότητα για τις ημερομηνίες που δώσατε θα σας ζητήσει αριθμό πιστωτικής κάρτας για να χρεώσει τους φόρους αεροδρομίου (πχ. Ηράκλειο-Αθήνα 16ευρω, Αθήνα-Χανιά 35ευρω). Αν δεν υπάρχει άμεση διαθεσιμότητα θα σας βάλει σε λίστα αναμονής (θα στείλω ξανά μόλις ολοκληρωθεί η διαδικασία για να σας πω ακριβώς το πως και γιατί).
  4. Όταν ολοκληρωθεί η διαδικασία δέχεστε απαντητικό e-mail με όλα τα στοιχεία της πτήσης και την ολοκλήρωση της συναλλαγής.

Σημαντικό: Το τηλ. κέντρο λειτουργεί συγκεκριμένες ώρες (8:00-17:00). Κανένα άλλο τμήμα δεν μπορεί να σας εξυπηρετήσει. Γι'αυτό από προσωπική εμπειρία θα σας συμβούλευα να ξεκινήσετε την όλη διαδικασία 2-3 μέρες πριν από τη μέρα που θέλετε να ταξιδέψετε..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.898
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom