Αυστρία Γαλλία Γερμανία Ιταλία Τσεχική Δημοκρατία MotoEurope 2023 - Ο μοναχικός περιπλανώμενος περιπλανιέται ξανά.

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ταξίδι-Όνειρο
Moto road trip USA
Και πολύ καλά θα κάνεις! Μετά τις 6-7 το απόγευμα η πόλη αλλάζει. Επικρατεί ηρεμία και η ατμόσφαιρα της σε στέλνει σε άλλους αιώνες... Το πρωί δε πριν φτάσουν οι ημερήσιοι επισκέπτες επικρατει η ίδια ατμόσφαιρα! Ένα απο τα ομορφότερα μέρη της Ιταλίας που θέλει οπωσδήποτε μία διανυκτέρευση.

Πολύ ωραίο οδοιπορικό! Με ταξίδεψες σε μέρη που θέλω να δω, σε σημεία ενδιαφέροντος που δεν γνώριζα και μου άρεσαν πολύ και σε μέρη που έχω αγαπήσει πολύ. Να είσαι πάντα καλά να ταξιδεύεις όπως σου αρέσει!
Sassenach77 σε ευχαριστώ θερμά για το σχόλιό σου!!!
 

Kasiopia

Member
Μηνύματα
10
Likes
8
Μόλις ολοκλήρωσα την ανάγνωση κι αυτού του οδοιπορικού/έπους σου! Με ταξίδεψες σε γνωστά αγαπημένα μέρη αλλά και σε άγνωστες γωνιές με τη γλαφυρή περιγραφή σου και χωρίς να πλατιαζεις!! Νασαι καλά να συνεχίσεις να ταξιδεύεις και να μας ταξιδεύεις!!
 

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ταξίδι-Όνειρο
Moto road trip USA
Μόλις ολοκλήρωσα την ανάγνωση κι αυτού του οδοιπορικού/έπους σου! Με ταξίδεψες σε γνωστά αγαπημένα μέρη αλλά και σε άγνωστες γωνιές με τη γλαφυρή περιγραφή σου και χωρίς να πλατιαζεις!! Νασαι καλά να συνεχίσεις να ταξιδεύεις και να μας ταξιδεύεις!!
Kasiopia σ' ευχαριστώ θερμά για το θετικό σου σχόλιο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.453
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom