Βραζιλία Mundial 2014

ninaki91

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Καλησπέρα!!!
Δεν ξερω αν ειναι νωρις ακομα αλλα εχουμε πάρει η απόφαση με το φίλο μου να πάμε στο Μουντιάλ!!επειδη εγω ειμαι εντελώς άσχετη χρειάζομαι την πολύτιμη βοήθεια σας!απο που να πάρω εισητηρια για τους αγώνες και πόσο καιρο πριν πρεπει να κανόνισω τα του ταξιδιού;;
Το ξερω οτι ειναι λίγο γενικα αλλα καθε βοήθεια θα ειναι πολύτιμη!!ευχαριστώ πολυ
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Ας ξεκινήσουμε από τα βασικά..Ξέρεις που γίνεται το Μουντιάλ και ποια περίοδο ε; :p
 

ninaki91

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Εννοείται!!!τα βασικα μου προβλήματα ειναι απο που να προμηθευτώ εισητηρια για αγώνες, ποτε να κλείσω κ αν θα ηταν καλυτερα να παω με οργανωμένο ταξιδιωτικό (ελπιζω οχι)..
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Κοίτα, σε περίπτωση που προκριθεί η Ελλάδα στο Παγκόσμιο Κύπελλο, είναι πολύ πιθανό διάφορα ταξιδιωτικά γραφεία να πραγματοποιούν ταξίδια για τους αγώνες της Εθνικής μας, τους οποίους δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι πιθανό να τους συνδυάσεις και με άλλους αγώνες της διοργάνωσης. Εννοείται ότι τα ταξιδιωτικά γραφεία θα έχουν και εξασφαλισμένα εισιτήρια, για τα παιχνίδια της Εθνικής.
Διαφορετικά, νομίζω ότι μπορείς να κλείσεις και ηλεκτρονικά εισιτήρια μέσω της ιστοσελίδας της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας. Πότε θα βγουν σε διάθεση, τιμές, σε ποιες θύρες, γήπεδα κτλ, δεν γνωρίζω, αλλά θα υπάρξει επίσημη ανακοίνωση.
 

NatasaBrazil

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Παιδιά κι εμείς ενδιαφερόμαστε να συνδυάσουμε Μundial και Βραζιλία. Έχει κανείς υπόψη κανα ταξιδιωτικό πακέτο?
Ευχαριστώ!
 

xrysoula

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας! Ειναι η πρωτη μου καταχωρηση στο υπεροχο forum! Ειμαι ετοιμη για ταξιδι στο Σαλβαδορ στη Βραζιλια για αγωνα του παγκοσμιου κυπελλου και θα ηθελα να μοιραστω τις εντυπωσεις μαζι σας!
 
Last edited by a moderator:

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
xrysoula καλώς όρισες.περιμένουμε τις εντυπώσεις σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.267
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom