Musica Latina!

agmi

Member
Μηνύματα
494
Likes
2.288
Για τον Joan Manuel Serrat, ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ, ειναι ΚΑΤΑΛΑΝΟΣ και συναμα Ευρωπαιος! ΔΕΝ εχει σχεση με την ΛΑΤΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ!
Πουλαει καλα, ειναι σημαντικος, αλλα αλλο ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ κι'αλλο ΙΣΠΑΝΙΑ και ΙΣΠΑΝΟΦΩΝΕΣ χωρες! Και η Rocio Durcal ητανη Ισπανιδα αλλα ειναι/ητανε πασιγνωστη στην Λατινικη Αμερικη! To ιδιο και ο Enrique Miguel Iglesias Preysler, εχει 3 υπηκοοτητες αλλα ολη η Λατινη Αμερικη τονε ξερει!
Και μια καλη καλη διορθωση αν και wikipedia δεν ειμαι, Λατινικη Αμερικη ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ'ΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΗΠΑ! Εφ'οσον ειναι γεματοι με ολες τις φιλες των Λατινων και με τα Ισπανικα πορευεσαι ανετα! Με πρωτευουσα της Λ. Αμερικης το Μαϊαμι;).

Και η Cesaria ασχετη! Αφρικανα ητανε, Θεος συχωρεστηνε οπου και να'ναι!
 

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Για τον Joan Manuel Serrat, ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ, ειναι ΚΑΤΑΛΑΝΟΣ και συναμα Ευρωπαιος! ΔΕΝ εχει σχεση με την ΛΑΤΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ!
Και η Cesaria ασχετη! Αφρικανα ητανε, Θεος συχωρεστηνε οπου και να'ναι!
Δεκτή η "Κίτρινη" αλλά ως νέο μέλος δικαιούμαι κι εγώ τα λάθη μου.
Όσο για την Cesaria αν και αφρικάνα δεν θεωρείτε καθόλου άσχετη με την λατινοαμερικάνικη μουσική και ο Combay Segundo κουβανός.
Το ποστ άλλωστε αφορούσε το τραγούδι και όχι τους ερμηνευτές μιας και μου αρέσει πολυ αυτή η εκτέλεση.
Αν πάλι δεν κατάλαβα καλά και πρέπει να ποστάρουμε μόνο πρώτες εκτελέσεις αυστηρά από λατινοαμερικάνικους να επανορθώσω.

 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.493
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom