Nέο μέλος :Μike

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Το όνομα μου είναι Μιχάλης είμαι 31 ετών :shock:, λατρεύω πολύ τις μηχανές:airplane: και τα ταξίδια.Πως γίνεται αυτό όταν τα ταξίδια που έχω παέι είναι ελάχιστα.Οι λόγοι είναι δύο 1.Λόγο δουλειάς 2.Δεν με ακολουθεί η γυναίκα μου λόγο κατοικιδίου ζώου το οποίο δεν μπορεί να μείνει μόνο του.Τα μέρη που έχω πάει Χαλκιδική,Εδεσσα,Βέροια,Νάουσα,Λιτώχορο,Καβάλα,Κοζάνη,Καστοριά,Μετέωρα,Πήλιο,
Περτούλι- ελάτι στα τρίκαλα,Κυπαρρησία στο καταράκτη Νέδα και απο νησιά:
Σαντορίνη,Σκόπελο,Λευκάδα,Κεφαλλονιά,Κρήτη,Ζάκυνθο,Κέρκυρα,Πάρο,Υδρα, και απο το εξωτερικό μόνο Βιέννη. Τα πιο πολλά ταξίδια τα έκανα όταν ήμουν μόνος, δεν έχω μείνει σε όλα αυτά τα μέρη μόνο σε αυτά που έχουν κόκκινο χρώμα.Τα ωραιότερα ταξίδια τα έκανα με το μώρο μου ένα TDM 900 το οποίο τώρα δεν το έχω.Αυτό ήταν το 13 δύκικλο ή μηχανή που είχα.
Αυτή την στιγμή μαζεύω χρήματα ώστε του χρόνου να ταξιδέψω στο Καναδά και στην Ν.Υόρκη το οποίο αποτελεί πόθο αρκετών ετών,πιστεύω να τα καταφέρω,απλά θέλω να το οργανώσω πολύ καλά ώστε να μην πάει τίποτα στραβά και να μάθω όλες τις λεπτομέρειες για αυτό το ταξίδι. Γενικά σε όλα τα ταξίδια προσπάθω να πηγαίνω σε μέρη με πολυ πράσινο το οποίο το λατρέυω.Αυτά για μένα προς το παρών αρκετά σας κούρασα.
 
Last edited by a moderator:

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Καλως ηρθες φιλε.Δεν ειναι τυχαιο οτι το μοναδικο σου ταξιδι στο εξωτερικο ηταν στη Βιεννη......(ονειρεμενη πολη).
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Δυο σχολια εχω να κανω
1. Μην το πολυοργανωνειs αν θεs να πανε ολα καλα , εχε παντα πλανο b για παν ενδεχομενο , αλλα κατα τ'αλλα παρ'το οπωs ερθει και περνα φανταστικα οτι και να γινει.:cool:

2.Μην αφηνειs ενα κατοικιδιο να μπαινει εμποδιο σε αυτα που θεs.Υπαρχουν λυσειs για ολα.Εδω εμειs αφηνουμε παιδι.Το εχω αφησει ηδη 2 φορεs και φετοs θα το αφησω ξανα.Για 1-2 εβδομαδεs δε χανεται ο κοσμοs!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Welcome και επίσημα Μιχάλη!! :D

Σου εύχομαι το ταξίδι που περιμένεις να το πραγματοποιήσεις με τις καλύτερες συνθήκες. Κι'εγώ έιμαι υπέρ του να μην βάλεις πρόγραμμα αυστηρό, γιατί έτσι θα περάσεις καλύτερα. :)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ταξιδι ονειρο Ιαπωνια ε? Σαν τον Mr.go2dbeach κι εσυ!
 

*The_Mexican*

Banned
Μηνύματα
224
Likes
2
Αν έχεις σκύλο τον κρατάω εγώ κανένα πρόβλημα...(Φιλόζωος:cool:)
Αν είναι γάτα όμως όχι...
έχω ήδη μια γυναίκα στο σπίτι και γρατζουνάει...:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.810
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom