Ryanair Nεα δρομολογια της Ryanair απο Ελλαδα

North66

Member
Μηνύματα
4.309
Likes
5.065
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Προφανώς ο αρθρογράφος ήθελε να πει ότι η Ryanair θα πετά για Μπάρι από τη Θεσσαλονίκη και όχι μέσω.
 

Grant

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
γεια σασ πεδια. τηα μποροθσατε να με βοιθισετε να κλισω εισιτιριο μεσο raynair γιατι οσεσ φορεσ δοκιμασα με εβγαλε σβαλμα και δεν καταλαβενω τι λαθοσ κανω γιατι γραφι αγγλικα...
 
Μηνύματα
127
Likes
22
Ξέρει κανείς τί γίνεται με τα δρομολόγια της ryanair το χειμώνα; Από Θεσσαλονίκη τα βγάζει κανονικά, από Ρόδο όμως όχι.
 

sdoe21

Member
Μηνύματα
327
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δυστυχώς και εγώ σε αυτό το συμπέρασμα έχω καταλήξει...
 
Μηνύματα
127
Likes
22
Η Ρόδος είναι το τρίτο αεροδρόμιο της χώρας σε ετήσια επιβατική κίνηση, πέρσι το χειμώνα είχαμε ryanair με 3 προορισμούς, δεν είναι δυνατόν να κοπεί η σύνδεση με Γερμανία-Αγγλία-Σουηδία που επισκέφτονται παραδοσιακά το νησί. Μάλον είναι θέμα χρόνου η ανακοινώση των χειμερινών συνδέσεων (Μιλάνο, Φραγκφούρτη, Λονδίνο, κλπ.).
 

sdoe21

Member
Μηνύματα
327
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δεν το νομίζω. Αν ήταν θα έπρεπε να είχε ήδη βγει...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ώπα! Μπράβο Pan Pan! Να πως θα περνώ τα Σαββατοκυριακά μου! Θα τινάζω την μπάνκα στο καζίνο του Baden Baden!
θα βρίσκω φθηνό εισιτήριο στις 9 λίρες (θα έχω αγοράσει και το εισιτήριο της επιστροφής καλού κακού) και με τα κέρδη μου από την ρουλέτα θα μένω στο εξαιρετικό πλην όμως τσουχτερό Brenners Willkommen in Brenners Park-Hotel & Spa in Baden Baden
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.911
Ώπα! Μπράβο Pan Pan! Να πως θα περνώ τα Σαββατοκυριακά μου! Θα τινάζω την μπάνκα στο καζίνο του Baden Baden!
θα βρίσκω φθηνό εισιτήριο στις 9 λίρες (θα έχω αγοράσει και το εισιτήριο της επιστροφής καλού κακού) και με τα κέρδη μου από την ρουλέτα θα μένω στο εξαιρετικό πλην όμως τσουχτερό Brenners Willkommen in Brenners Park-Hotel & Spa in Baden Baden
Αν σου πω οτι μολις εβαζα την ειδηση εσενα σκεφτομουνα.
:bleh::bleh: εχει και κατι σπα εκει Ουαου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.754
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom