Namaste

Latousakis

Member
Μηνύματα
7
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο για τις εκλογές!
Ταξίδι-Όνειρο
Πήγα ήδη. Κούβα...
Καλησπέρα σας!

Αρης, 30 ετών, από Θεσσαλονίκη, με καταγωγή από Χίο, μια επιχείρηση, υπάλληλος στη Vodafone, τρελός με τα ταξίδια, παλαβός με τα αεροπλάνα, κάτοχος Private Pilot License (που δυστυχώς έληξε λόγω αδράνειας στις πτήσεις που έπρεπε να κάνω για να συμπληρώνω τις ώρες), κάτοχος ενός Golf mkV GTI, που ήδη με πήγε πέρσυ μέχρι Leicester στην Αγγλία και φέτος το καλοκαίρι θα με πάει πιο μεγάλη βόλτα!

Πού έχω πάει; Μέχρι στιγμής, σχεδόν όπου ήθελα. Από Κούβα μέχρι Ντουμπάι, από Ισραήλ μέχρι Ολλανδία. Το καλό του να έχεις ζήσει 4 χρόνια στην Αγγλία, και να κυνηγάς τις εταιρίες του £0,99 one way ;)

Πού θα πάω; Θα δούμε... Οπου μπορώ και μέχρι όπου σηκώνει η ελευθερία από τις 2 δουλειές, η άνεση να κουβαλάω το σκυλάκι μου (ένα βασανάκι 3 κιλά!), το πρόγραμμα της αρραβωνιαστικιάς μου, και τα οικονομικά πάνω απ' όλα!

Αυτά εν ολίγοις για μένα! Νά 'στε καλά, και πάντα μακριά! Ειδικά όπου χρειάζεται να έχετε και αντηλιακό με μεγάλο δείκτη προστασίας :) :cool:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Καλώς ήρθες.Με namaste ξεκίνησε και κάποιος άλλος :)haha::haha::haha::haha:) και κατέληξε στο πιο δημοφιλές μέλος.
Keep going....
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Καλώς τον!!!........ Και με τέτοιο "βιογραφικό", τέτοια "εξοικείωση" με τον Πλανήτη, τόση & τέτοια ενέργεια που αποπνέουν οι λίγες γραμμές που μας κατέθεσες, σίγουρα είσαι ανάμεσα στα μεγαλοστελέχη της Vod. με πολύ καλές αποδοχές.. έτσι???
Αλλιώς είναι θέμα χρόνου.... η απόδραση σου από την "μιζέρια", έτσι???
Ξέρω υπάρχουν και άλλοι παράγοντες ...μάλιστα διέβλεψα ήδη έναν...
Να είσαι καλά......και δύναμη!!!!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Καλώς τον !!!

Χειμαρώδης... μπράβο !!!

Πολλά πολλά επόμενα ταξίδια να εχεις!! :welcome2:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.015
Πολύ κέφι και ζωντάνια στο πρώτο σου πόστ! Χαίρομαι να έρχονται τέτοια άτομα στο φόρουμ, πραγματικά!
Καλωσόρισες Latousakis!!! :)
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
:welcome: και απο μενα!!πολυ δυνατη αρχη εκανες!!
αναμενουμε και συνεχεια!!!:clap:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Καλησπέρα σας!

Αρης, 30 ετών, από Θεσσαλονίκη, με καταγωγή από Χίο, μια επιχείρηση, υπάλληλος στη Vodafone, τρελός με τα ταξίδια, παλαβός με τα αεροπλάνα,

Εναν σαν και σένα ψάχνω χρόνια τώρα!!!
Με παντρεύεσαι??:cool:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.520
Likes
7.756
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Εναν σαν και σένα ψάχνω χρόνια τώρα!!!
Με παντρεύεσαι??:cool:
..:haha: πες στο ανθρωπο ενα καλως ορισε και ας τα προξενια.. για σενα η για τη φανούλα νιαζεσαι ??:haha:
:)Ναμαστε καλως ορισες απο εμενα !!!!!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ρε σύ άσε να δώ και εγώ καμμιά άσπρη μέρα ...
τι καλωσόρισες και μούσμουλα?κατευθείαν στο ψητό..:D αλλα περιμένω να κάνω ταξίδι πρώτα μαζί να δώ άν ταιριάζομε....(κατα babaduma ευαγγέλιο!!)

ακούτε κορίτσια??? αυτό θα είναι το καινούριο gamos status!!:rolleyes:
 

Latousakis

Member
Μηνύματα
7
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο για τις εκλογές!
Ταξίδι-Όνειρο
Πήγα ήδη. Κούβα...
Σας ευχαριστώ για το θερμό σας καλοσώρισμα παιδιά και Χριστός Ανέστη :)

Μόλις γύρισα από Λάρισα και διάβασα όλα τα μηνύματα! Σε μια κατάσταση μεταξύ του 2ου Perrier και της πρώτης Σουρωτής για σήμερα, πάω να διαβάσω και το υπόλοιπο φόρουμ!

Και η Λάρισα δε μετράει για ταξίδι, γιατί είναι κοντά (170χμ), είναι τα πεθερικά, και είναι κλασικό δρομολόγιο πλέον!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Και η Λάρισα δε μετράει για ταξίδι, γιατί είναι κοντά (170χμ), είναι τα πεθερικά, και είναι κλασικό δρομολόγιο πλέον!
Μπράβο σου!! έτσι πρέπει να ξεκαθαρίζομε τας θέσεις μας...πε-θε-ρι-κα!!
γράψε μας και καμμιά ιστορία πως πέρασες!
τα 170 χιλ δεν είναι και λίγα! ολόκληρο ταξίδι είναι!!:p
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.788
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom