NBA 2012 - 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.682
Likes
50.560
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Όντως, τραγικά μόνος ο ΛεΜπρον κι ακόμη κι έτσι παραλίγο να το πάρει μόνος του. Αυτός ο Μπος τραγική απογοήτευση, ούτε ριμπάουντ δεν παίρνει το βόδι, νομίζω 4 πήρε σήμερα. Ο Ουέιντ άφαντος, στην περσινή σειρά με τους Πέισερς είχε βάλει 40άρες σε 2 ματς. Και ΤΡΑΓΙΚΟΣ σε όλα τα πλέι οφ το κλειδί της φετινής σαιζόν, o Μπατίερ, που είναι αυτός που άνοιγε τις άμυνες, λείπει πολύ. Κάτι πήγε να κάνει ο Μίλερ σήμερα για να τον καλύψει, αλλά κι αυτός αναλαμπές είχε.

Οι Πέισερς ρίχνουν ΠΟΛΥ ξύλο μέσα στη ρακέτα. Και είναι και γομάρια, ο τρίτος τους σέντερ βγάζει μούσκουλα κι από τα αυτιά του. Εκεί θα χτυπήσουν και στο 7ο ματς, αλλά όλα θα κριθούν από την (Αδύναμη) περιφέρειά τους. Αν χάσουν πολλές μπάλες από τηνα σφυκτική πίεση πάνω στην μπάλα, τότε άστα να πάνε, οι Χιτ δεν παίζονται στο ανοικτό γήπεδο από κανέναν. Εξακολουθώ να πιστεύω πως οι Χιτ είναι το καθαρό φαβορί με 70-30 πιθανότητες. Για να χάσουν θα πρέπει να κάνουν τόσο άθλιο παιχνίδι όσο χθες κι εντός έδρας δεν πιστεύω να κοιμηθούν και ο Ουέιντι και ο κρεμανταλάς ο Μπος (που έχει φάει τόσο ξύλο που δεν μπαίνει ούτε στη ρακέτα η κότα).

Σπερς-Ιντιάνα ή Σπερς-Χιτ; Δεν ξέρω με ποιον θα παίξουν οι Σπερς, ξέρω ότι έχουν περισσότερο βάθος και καλύτερο προπονητη κι από τους 2. Μάλλον πιο δύσκολα απέναντι στην Ιντιάνα λόγω μεγέθους, αν και θα μπορούν αν τους τρέξουν και σε αυτό είναι πολύ καλοί οι Σπερς.

Ματσάρα πάντως το σημερινό.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Δεν εχω καταλαβει παντως γιατι ο Μπατιερ παιζει τοσο λιγο .. Σε ολη την σειρα οποτε γυρναει η καμερα τον βλεπω στον παγκο .. Και επισης για ποιον λογο ηταν εκτός ο Αντερσεν στο τελευταιο ματς;; Ο Μιλερ εβαλε χθες 2 τριποντα απο το πουθενα,αλλα δεν ειχαν βοηθειες απο πουθενα οι Χητ και με αποκορυφωμα την διπλη τεχνικη ποινη απλα τελειωσανε ..
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.682
Likes
50.560
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ο Αντερσεν ήταν τιμωρημένος και γι αυτό ήταν εκτός. Ο Μπατίερ όσο έπαιξε στα πλέι οφ ήταν σκιά του εαυτού του, αλλά ειδικά απέναντι στους Πέισερς το πρόβλημα είναι πως τον ποστάρουν συνέχεια γιατί έχουν τέτοια κορμιά. Τον έβαζε τεσσάρι κι έχανε 2-3 αμυντικά ριμπάουντ το πεντάλεπτο και στην άμυνα τον έβαζε στα καλάθια ο Ουέστ.

Η αλήθεια είναι πάντως ότι ένας από τους Ουέιντ και Μπος να παίξει καλά, οι Χιτ το έχουν.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
το ειδα οτι ηταν τιμωρημενος,τον λογο ομως δεν καταλαβα .. Εγω παντως εδω στην Πραγα με εναν Ιταλο υποστηριζουμε φανατικα Πέισερς και ξημεροβραδιαζομαστε
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Δεν το ειδα,μολις μπηκα σπιτι .. 99-76 ??? Τι πανωλεθρια ηταν αυτη ???
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Κρίμα. Θα θελα να περάσουν.... :/
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.682
Likes
50.560
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Όλοι θέλαμε, αλλά ο ΛεΜπρον είναι ΛεΜπρον και χτες έπαιξε κι ο Ουέιντ. Μέχρι εδώ για την Ιντιάνα.

Τι βλέπουμε για τους τελικούς; Θυμίζω πως το πλεονέκτημα έδρας το έχουν οι Χιτ.
 

JohnyE

Member
Μηνύματα
195
Likes
222
Εγώ είμαι με τα παππούδια . Πιστεύω 4-2 υπέρ των σπερς ( wooo παραείμαι αισιόδοξος αλλα οκ :p )
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.682
Likes
50.560
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Στο μεταξύ οι Ρόκετς σφάζονται για να πάρουν τον απότυχο το Χάουαρντ... Ψωνίζουν από σβέρκο.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Μπα θα αποτύχουν τα παπούδια πιστεώ....
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.682
Likes
50.560
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ποιος λέτε ότι θα πάει πάνω στο ΛεΜπρον;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.943
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom