NBA 2012 - 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Για τους Ολυμπιακούς του φόρουμ...

Κάνω γκάλοπ... ποιος νομίζετε πως είναι μεγαλύτερη σκατόφατσα? Ο Λιθουανός κομπλέξας Γιασκεβίτσιους ή το διαχρονικά κωλόπαιδο Μποντίρογκα?
Σκατόφατσες δεν ξέρω αν είναι...αλλά πολλοί Ολυμπιακοί θα θέλανε να τους δούνε με την κόκκινη φανέλα... ε κάποιος έφτασε μέχρι κασκόλ όσον αφορά τον τρελό Σάρας αλλά δεν....:D


Σαν το μου*****ο τον tomic κανενας...
Απόλυτη ταύτιση απόψεων...


Κι επειδή το ερώτημα αφορά το γαυριστάν αποχωρώ αλλά μου έθιξες αγαπητέ Traveller τις 2 αδυναμίες μου...:)
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Και την Τρίτη θα μαι μέσα :D
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Και την Τρίτη θα μαι μέσα :D
και εγω το ίδιο :clap: , άντε να δουμε πως παιζεται το μπασκετ !
Ειχα παει χθες "συνοδος" με πιτσιρικά Ολυμπιακό (καλό παιδάκι κατα τα άλλα ) στο ΣΕΦ και χασμουριομουνα σε ολη τη διαρκεια του παιγνιδιου :bleh:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Εισιτηρια για Τρίτη τέλος !!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Για τους Ολυμπιακούς του φόρουμ...

Κάνω γκάλοπ... ποιος νομίζετε πως είναι μεγαλύτερη σκατόφατσα? Ο Λιθουανός κομπλέξας Γιασκεβίτσιους ή το διαχρονικά κωλόπαιδο Μποντίρογκα?
Μπροστα στον Τεοντοσιτς δεν πιανουν μια ...!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.675
Likes
50.527
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Στο ΝΒΑ φτάνουμε στα play-off οπότε θα ασχοληθούμε σε δυο εβδομάδες....πάντως κρίμα για την ομάδα του Κουφού που έχασαν τον Γκαλινάρι για την σεζον και ίσως και τον Λόουσον για τους πρώτες αγώνες. Ήδη έχουμε απόντες τους Ρόντο, Αρτέστ, μάλλον τον Ρόουζ και για λίγο καιρο τον Τζινόμπιλι.
Βγάλε και τον Κόμπι. Τον Ρόουζ δε βλέπω να τον βλέπουμε καθόλου φέτος, το οπόιο είναι πολύ κρίμα, μαζί του οι Μπουλς είναι ομάδα πρωταθλήματος. Στην ανατολή τα πράγματα είναι προβλέψιμα, είναι και ΠΑΡΑ πολύ αδύνατες οι ομάδες εκεί, κατά τη γνώμη μου ο έκτος της Δύσης είναι καλύτερος από το δεύτερο της Ανατολής.

Στη Δύση θα γίνει σφαγή, τουλάχιστον στο δεύτερο γύρο και βλέπω να έχουμε απολαυστικά ματς. Απογοήτευση ότι οι Μαβς είναι εκτός πλέι οφς, απαράδεκτον, αλλά έτσι είναι η Δύση. Ενώ στην Ανατολή θα μπουν κάτι τυροβρωμοχλιμίτζουρες...

Για την Ευρωλίγκα, για μένα στη σειρά του Παναθηναϊκού εξακολουθεί να είναι φαβορί η Μπαρτσελόνα γιατί έχει καλύτερο ρόστερ. Καλύτερο είχε και το '11 βέβαια (απέναντι σε σαφώς καλύτερο Παναθηναϊκό) και μας κούνησε το μαντήλι. Εμένα αυτό το σύστημα της Ευρωλίγκα μου άρεσε πάρα πολύ, ειδικά το 2-2-1 format των knockout series. Ο Παναθηναϊκός ακόμη και τα δύο ματς να χάσει στο ΟΑΚΑ θα τα έχει πάει πάρα πολύ καλά αν αναλογιστεί κανείς τι αλλαγές υπέστη και με τι μπάτζετ κατέβηκε και το καραγκιόζη πρόεδρο έχει και πόσα προβλήματα δημιουργεί.

Δεν καταλαβαίνω γιατί τόσοι πολλοί βρίζουν τον Μπαρτζώκα, νομίζω ότι κάνει πολύ καλή δουλειά. Για τον Πεδουλάκη δεν το συζητώ καν, ο άνθρωπος ήταν groupie του Ζοτς, περνούσε ώρες μελετώντας τις περιστροφές του Ιτούδη και γι αυτόν το όνειρο του να προσπαθήσει αν κάνει τα ίδια έγινε πραγματικότητα και τα πάει πάρα πολύ καλά. Το επίπεδο των ελλήνων προπονητών είναι εξαιρετικά υψηλό πλέον. Αν σκεφτείς ότι μέχρι πριν λίγα χρόνια είχαμε να υποφέρουμε τον Ιωαννίδη, τον Πολίτη, τον Κυρίτση και το κακό συναπάντημα... Είμαστε πολλούς ορόφους πιο πάνω και συνεχώς βγαίνουν νέα πράγματα. Το γιατί στην Εθνική φέραμε την Κοκκινοσκουφίτσα της Ιταλίας στο πιο τροφαντό είναι απορίας άξιον.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Δεν καταλαβαίνω γιατί τόσοι πολλοί βρίζουν τον Μπαρτζώκα, νομίζω ότι κάνει πολύ καλή δουλειά. Για τον Πεδουλάκη δεν το συζητώ καν, ο άνθρωπος ήταν groupie του Ζοτς, περνούσε ώρες μελετώντας τις περιστροφές του Ιτούδη και γι αυτόν το όνειρο του να προσπαθήσει αν κάνει τα ίδια έγινε πραγματικότητα και τα πάει πάρα πολύ καλά. Το επίπεδο των ελλήνων προπονητών είναι εξαιρετικά υψηλό πλέον. Αν σκεφτείς ότι μέχρι πριν λίγα χρόνια είχαμε να υποφέρουμε τον Ιωαννίδη, τον Πολίτη, τον Κυρίτση και το κακό συναπάντημα... Είμαστε πολλούς ορόφους πιο πάνω και συνεχώς βγαίνουν νέα πράγματα. Το γιατί στην Εθνική φέραμε την Κοκκινοσκουφίτσα της Ιταλίας στο πιο τροφαντό είναι απορίας άξιον.
Πέστα, πέστα....
Και Κατσικάρης προπονητής της χρονιάς στο eurocup...
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
τα σέβη μου στο Διαμαντιδη !
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Και μαλιστα πριν παιξει η μπαλα, ο πεδουλακης λεει στον διαμαντιδη να παει ποιο μεσα και να μην ειναι στη γραμμη.
Ο διαμαντιδης παει αρχικα αλλα στη συνεχεια κανει κινηση προς την γραμμη και κλεβει την μπαλα.
Και μολις τελειωσει η φαση και εχει παρει το φαουλ ο παναθηναικος,γυρναει στον πεδουλακη και του εξηγει γιατι ηθελε να μεινει κοντα στη γραμμη.

Πολυ μεγαλος παικτης και οχι γατακι σαν τον ναβαρο.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.755
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom