NET RADIO!

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
θα ηθελα σε αυτο το θεμα να συζητησουμε αν συνηθιζεται να ακουτε μουσικη απο το ιντερνετ και δεν εννοω να μπω στην ιστοσελιδα ενος ελληνικου ραδιοφωνικου σταθμου που εκπεμπει στα ερτζιανα και να τον ακουσω απο τον υπολογιστη μου.
για παραδειγμα εγω μπαινω στο www.echoes.gr το οποιο ειναι net radio και παιζει lounge μουσικη.
θα με ενδιεφερε πολυ ομως να ακουσω και μουσικες απο ξενες χωρες. ειναι και η μουσικη ενα ταξιδι!;)
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
the BostonPete.com Radio Tuner: BostonPete.com = o Απόλυτος Σταθμός!

Εξαιρετικές επιλογές για όλα τα γούστα (ambient, retro stream, smooth jazz, new age, oldies), κυρίως όμως, με ανεπανάληπτη vintage jazz....
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
τελεια rosa !εννεοιτε οτι θα το τσεκαρω!
 

gmavro75

Member
Μηνύματα
436
Likes
563
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι στο χρόνο
www.surfmusic.de

ουσιαστικά όλοι οι σταθμοί του κόσμου... και καλό ψάξιμο/χάσιμο...
 
Last edited by a moderator:

sistar

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
καραιβικη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
θα ηθελα σε αυτο το θεμα να συζητησουμε αν συνηθιζεται να ακουτε μουσικη απο το ιντερνετ και δεν εννοω να μπω στην ιστοσελιδα ενος ελληνικου ραδιοφωνικου σταθμου που εκπεμπει στα ερτζιανα και να τον ακουσω απο τον υπολογιστη μου.
για παραδειγμα εγω μπαινω στο www.echoes.gr το οποιο ειναι net radio και παιζει lounge μουσικη.
θα με ενδιεφερε πολυ ομως να ακουσω και μουσικες απο ξενες χωρες. ειναι και η μουσικη ενα ταξιδι!;)
ακου τον blue space fm(107.20) και απο το internet.παιζει 80' και σε ταξιδευει σε αλλες εποχες....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.998
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom