New Arrivals

ioulios29

Member
Μηνύματα
49
Likes
221
Η αναζήτηση των αγαπημένων μου έργων τέχνης στα μουσεία που βρίσκονται είναι μια από τις πιο όμορφες ασχολίες μου. Έχω καταφέρει να δω αρκετά από αυτά από κοντά αλλά ποτέ δεν είναι αρκετό.
Θα ήθελα να αρχίσω να ταξιδεύω μόνη μου, αλλά δεν ξέρω πώς.
Αυτό ψάχνω να βρω εδώ μέσα.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.432
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Καλώς ήλθες !
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες στην παρεα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως ηρθες !!!Εδω μεσα θα παρεις θαρρος διαβαζοντας ιστοριες κ θα το τολμησεις !

Τωρα ειδα οτι εισαι γυναικα ...κριμα κ τοσην ωρα νομιζα οτι εισαι το ταιρι μου Ιουλιε!:haha::haha:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.432
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Καλως ηρθες !!!Εδω μεσα θα παρεις θαρρος διαβαζοντας ιστοριες κ θα το τολμησεις !

Τωρα ειδα οτι εισαι γυναικα ...κριμα κ τοσην ωρα νομιζα οτι εισαι το ταιρι μου Ιουλιε!:haha::haha:


Ελα ρε Κλεο, νεες περιπετειες
 

ioulios29

Member
Μηνύματα
49
Likes
221
Καλως ηρθες !!!Εδω μεσα θα παρεις θαρρος διαβαζοντας ιστοριες κ θα το τολμησεις !

Τωρα ειδα οτι εισαι γυναικα ...κριμα κ τοσην ωρα νομιζα οτι εισαι το ταιρι μου Ιουλιε!:haha::haha:


Xαχαχα! Να υποθεσω τι αυτο με τα μουσεια σου εκανε το κλικ; Ιουλιος ειναι ο μηνας που γεννηθηκα.

Να σου πω την αληθεια γι αυτο ακριβως που λες μπηκα εδω. Για να παρω το θαρρος και να τολμησω μονη μου ενα ταξιδι. Το εκανα μια φορα πριν 2 χρονια και ηταν μια αποτυχια. Ελπιζω να αλλαξω γνωμη...

Σας ευχαριστω ολους για το καλωσορισμα, καλως σας βρηκα!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πες μας ομως γιατι ηταν αποτυχια ..να το δουμε ρε παιδι μου ..να δουμε τι σε χαλασε ..ή τι δεν οργανωθηκε σωστα ....μια αποτυχια μια φορα δε σημαινει οτι οποτε ξαναταξιδεψεις μονη, θα ειναι μαπα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.772
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom