new in town...

Natasafil

Member
Μηνύματα
27
Likes
188
Νομίζω ότι θα βρώ πολλούς σε αυτήν την κοινότητα που έχουν την ίδια τρέλα μ'εμένα για ταξίδια και χαίρομαι τόσο γι' αυτό!! Λοιπόν, το πρώτο μου ταξίδι το έκανα σε ηλικία 12 ετών - οικογενειακώς στο Λονδίνο - και το επόμενο με τις κολλητές μου απο το σχολείο στα 19 μας, στο Άμστερνταμ. Ε, απο εκεί και μετά ακολούθησαν και άλλα : Ισπανία, Ταυλάνδη, Ιταλία, Μάλτα, Τσεχία, Βέλγιο - Λουξεμβούργο, Ουγγαρία, Η.Π.Α., Κούβα, Αίγυπτος, Ρωσία, Σουηδία, Δανία, Νορβηγία, Φινλανδία, Σευχέλλες, Σιγκαπούρη, Μπαλί.. Και ο ορίζοντας των ονείρων μου δεν έχει τέλος...Έχω ήδη προγραμματίσει το επόμενο ταξίδι και νομίζω ότι απο εκεί θα είναι και η πρώτη ταξιδιωτική ιστορία που θα γράψω : Αυστραλία και Γαλλική Πολυνησία. Δεν το έχω ξανακάνει και ελπίζω η διαδικασία να είναι εύκολη! Θα χαρώ πολύ να μοιραστώ τις περιπλανήσεις μου μαζί σας, καθώς στο παρελθόν οι συμβουλές και οι περιγραφές άλλων μελών με βοήθησαν πολύ στις δικές μου αναζητήσεις!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
natasa καλώς όρισες στην παρέα μας. με το καλό να πραγματοποιήσεις το ταξίδι σου.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Νατάσα καλώς ήρθες...έχεις πραγματοποιήσει πολύ όμορφα ταξίδια. Περιμένουμε να μοιραστείς τις εμπειρίες σου μαζί μας :)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ηρθες και καλη συνεχεια στα ταξιδια σου.
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Έχω ήδη προγραμματίσει το επόμενο ταξίδι και νομίζω ότι απο εκεί θα είναι και η πρώτη ταξιδιωτική ιστορία που θα γράψω : Αυστραλία και Γαλλική Πολυνησία.
Καλώς ήρθες Natasafil !!!
Το ταξίδι που ετοιμάζεις ακούγεται σαν όνειρο, αν θες μας λες μερικές λεπτομέρειες, όπως : κόστος αεροπορικών εισιτηρίων, πόσες ημέρες και πότε θα πραγματοποιηθεί.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.467
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom