Ιταλία Once upon a time in Rome

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
αυτο ξανα πεστο δεν ξερω τι να κανωτο καλοκαιρι ασε που δεν εχω και παρεα ,,μαλλον προν καποιο ελληνικο νησι το βλεπω :lol:
Aνοιξε θεμα να αρχισουμε να προτεινουμε .
Eπαυξάνω Κλεοπάτρα..!!!:clap:

ΤheSpyros δες αυτό απο την Sistine Chapel ...(με μερικά μόνο κλίκ μπορείς να μετακινήσεις την εικόνα) κι' έτσι θα πάρεις μια πρόγευση του τι θα απολαύσεις!!

Sistine Chapel
Η Καπελα Σιστινα ..ναι ειχε πολυ κοσμο..ναι γινοταν χαμος ...ναι με ξενυχιασαν 3 φορες ..αλλα δεν υπαρχει....ειναι φοβερη !!!Νομιζεις οτι προκειται για αγαλματα σε τοιχο και οχι για τοιχογραφιες ..η προοπτικη ειναι ασυλληπτη!!!
Σπυρο μην τυχον και δεν πας!!!!
 

makkis76

Member
Μηνύματα
24
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Λοιπον το εστιατοριο στην Φλωρεντια οταν περνας το Ponte Vecchio πρεπει να ειναι το Golden View Open Bar. Εχω φαει και εγω εκει και ενας απο τους σερβιτορους ηταν Σερβος και γνωριζε και ελληνικα γιατι εκανε την ιδια δουλεια στην Θεσσαλονικη για ενα χρονο. Αν θυμαμαι καλα ηταν και Partizan. Εφαγα εκει απογευμα και βραδυ. Καλο φαι και ψιλοκαλες οι τιμες περυσι, αλλα η θεα του Αρνο το απογευμα σε αποζημιωνει για ολα, αν το θεωρησεις οτι ειναι λιγο τσιμπημενο.Η αληθεια ειναι οτι στο Κολονακι εχω φαει σε πιο ακριβα εστιατορια στριμωγμενος σε ενα παλιοπεζοδρομο της κακια ωρας
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Λοιπον το εστιατοριο στην Φλωρεντια οταν περνας το Ponte Vecchio πρεπει να ειναι το Golden View Open Bar. Εχω φαει και εγω εκει και ενας απο τους σερβιτορους ηταν Σερβος και γνωριζε και ελληνικα γιατι εκανε την ιδια δουλεια στην Θεσσαλονικη για ενα χρονο. Αν θυμαμαι καλα ηταν και Partizan. Εφαγα εκει απογευμα και βραδυ. Καλο φαι και ψιλοκαλες οι τιμες περυσι, αλλα η θεα του Αρνο το απογευμα σε αποζημιωνει για ολα, αν το θεωρησεις οτι ειναι λιγο τσιμπημενο.Η αληθεια ειναι οτι στο Κολονακι εχω φαει σε πιο ακριβα εστιατορια στριμωγμενος σε ενα παλιοπεζοδρομο της κακια ωρας
Πραγματικά το Golden View Open Bar έχει υπέροχη θέα στον 'Αρνο και πολύ καλό φαγητό..:clap::clap:
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
Πολυ ωραια η ιστορια!!!Την διαβασα πολυ ευχαριστα!!

Βλεποντας τις τιμες της easy δεν μπορω να αντισταθω...βεβαια τωρα χρημα και χρονος δεν υπαρχει..λεω να παω τα Χριστουγεννα...:):) Ευτυχως μπολικες οι ιστοριες για ρωμη!!!
 

Taxidiariko

Member
Μηνύματα
26
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι και πάλι!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε δεν έχω πάει!
Διάβασα την ιστορία και οφείλω να ομολογήσω οτι με έβαλε για τα καλά στο κλίμα της Ρώμης!!Φέυγω σε δύο εβδομάδες για 3 ήμερο και δεν βλέπω την ώρα!!!Δεν μπορώ-δεν μπορώ να περιμένωωωωωωω!!!!
 

sotoscivil

Member
Μηνύματα
67
Likes
217
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
road trip στις ΗΠΑ

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.523
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom