Palermo-Calabria-Granada. Που θα κάτσει η μπίλια του Erasmus;

jkourkoulis

Member
Μηνύματα
78
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Erasmus στο Παλέρμο!
Ταξίδι-Όνειρο
χεχε
Ψηφιακά συστήματα σπουδάζω και θα πάω με τα τις συμφωνίες που έχει κάνει η πληροφορική του πανεπιστημίου μου (δεν έχουν ακριβώς πληροφορική τα πανεπιστήμια αλλά έχουν αντίστοιχα μαθήματα). Αυτό που μου είπες για τους καθηγητές των μηχανικών δεν το ήξερα και ευχαριστώ πολύ για τη χρήσιμη πληροφορία, θα ψάξω να βρω μαθήματα από άλλα τμήματα να αντιστοιχίσω ;).
 

jkourkoulis

Member
Μηνύματα
78
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Erasmus στο Παλέρμο!
Ταξίδι-Όνειρο
χεχε
Λοιπόν είμαι πολύ χαρούμενος καθώς με ενημέρωσαν ότι εχω επιλεχθεί για Παλέρμο χειμερινό εξάμηνο! Οποίος θέλει να μου προτείνει τι να δω και τι να κάνω στη Σικελία παρακαλώ να το κάνει γιατί δε θέλω να χάσω τιποτα. Χρόνο θα εχω αρκετό αφού θα μείνω 6 μηνες. Δε ξέρω αν το καταλάβατε αλλά είμαι πολύ ενθουσιασμένος!

Sent from my E15i using Tapatalk
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Λοιπόν είμαι πολύ χαρούμενος καθώς με ενημέρωσαν ότι εχω επιλεχθεί για Παλέρμο χειμερινό εξάμηνο! Οποίος θέλει να μου προτείνει τι να δω και τι να κάνω στη Σικελία παρακαλώ να το κάνει γιατί δε θέλω να χάσω τιποτα. Χρόνο θα εχω αρκετό αφού θα μείνω 6 μηνες. Δε ξέρω αν το καταλάβατε αλλά είμαι πολύ ενθουσιασμένος!

Sent from my E15i using Tapatalk
συγχαρητηρια..;) θα έχεις τότε το χρόνο να κάνεις το γύρο του νησιού 3 φορές..ξεκίνα από Παλέρμο και βλέπουμε..αν έχεις κ τη δυνατότητα οχήματος, έστω μοτο, είσαι King!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Συγχαρητήρια κι απο μένα!!!Να περάσεις καλά και να μας στέλνεις κάνα νέο...
 

jkourkoulis

Member
Μηνύματα
78
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Erasmus στο Παλέρμο!
Ταξίδι-Όνειρο
χεχε
Ευχαριστώ! Οπότε χρειαστεί θα. νοικιάσω αυτοκίνητο ή μηχανή ανάλογα με τα κεφια :D, ελπίζω να μπορέσω να δω όλη τη Σικελία όσο καλύτερα μπορω... θα πρέπει να είναι πανεμορφα...
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
Συγχαρητηρια!!!!!!
σε ζηλευω αφανταστα;)με την καλη εννοια!!
να περασεις σουπερ και μην ανησυχεις, θα βρεις χιλιαδες πραγματα να κανεις!
μπραβο!!!:)
 

lennondtps

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γρανάδα - Erasmus!
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνγκστον
Ρε τα Ψηφιακά είναι παντού!!!

Δεν το είχα προσέξει το θεματάκι ρε συμφοιτητή!!
Εγώ από Σεπτέμβρη θα είμαι Γρανάδα , οπότε θα σε ενημερώνω για το τι έχασες!!!

Τα λέμε στις 12 του μήνα , στην ενημέρωση ;)
 

jkourkoulis

Member
Μηνύματα
78
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Erasmus στο Παλέρμο!
Ταξίδι-Όνειρο
χεχε
Ωπ να και ο lennon... δεν ήξερα ότι κινείσαι στους κύκλους του travelstories! Μα είπα και εγώ είδα στο φόρουμ του τμήματος να απαντάς Παλέρμο όταν σε ρώτησα που θα πας και λέω τι γίνετε εδω; χαχα Θα τα πούμε στην ενημέρωση, θα με αναγνωρίσεις λογικά θα κρατάω... μάλλον τίποτα :p.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom