Parking για Ελ. Βενιζέλος

oasisAthens

Member
Μηνύματα
303
Likes
204
Χμμμμ.... Αν και διαφορετικές οι απόψεις σας, σας ευχαριστώ. Πραγματικά και εγώ προτιμώ το όχημά μου στο πάρκινγκ του Βενιζέλου ποιο κοντά να πάω με τα πόδια εκεί και να έχω τα κλειδιά επάνω μου αρκεί να είναι ασφαλές.
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Και για μενα παρκινγκ στο αεροδρομιο.
P3 με δωρεαν διοδια αττικης οδου,αν κι εγω προτιμω το P2 συνηθως. Δεν ειναι ακριβο και γλυτωνω την ταλαιπωρια καθως και κερδιζω χρονο,γιατι δεν εχω πολυ, οποτε με βολευει.Προτιμω να κοψω απο αλλου χρηματα στο ταξιδι κι οχι εκει.
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Μπες στο aia.gr και μπες στο παρκινγκ και θα το βρεις εκει
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
303
Likes
204
Ναι το βρήκα σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Έκλεισα το P3 τελικά πιστεύω ότι με βολεύει να ξέρω ότι θα παρκάρω κατευθείαν και στα 5 λεπτά είμαι στο αεροδρόμιο με τα πόδια
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Αν ταξιδεύετε το 3ήμερο της Καθαράς Δευτέρας,
κλείστε θέση στο P1 Μικρής Διάρκειας μέσα στο αεροδρόμιο και κερδίστε 30% έκπτωση!

Κατά την κράτησή σας συμπληρώστε τον κωδικό:
«30P1» στο πεδίο «Κωδικός Κουπονιού».

https://secure-parking.aia.gr/athen...ef_tim=1551781735&ref_a=40633237&ref_b=984375
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Έλαβα το ακόλουθο μαιλ (πέρυσι ήταν πιο γαλαντόμοι):

Ταξιδεύετε το 3ήμερο της Καθαράς Δευτέρας;
Kλείστε θέση μέσα στο Αεροδρόμιο και κερδίστε 3€ δώρο στο Μικρής Διάρκειας 1!
(Κάθε φορά που κλείνετε θέση στους χώρους στάθμευσης Μικρής Διάρκειας, αποκτάτε δωρεάν πρόσβαση στη fast lane στα σημεία ελέγχου)

Κατά την κράτησή σας συμπληρώστε τον Κωδικό «3ST1» στο πεδίο «Κωδικός Κουπονιού».

https://secure-parking.aia.gr/Athen...f_tim=1582627099&ref_a=40633237&ref_b=1073796
Η προσφορά ισχύει για προπληρωμή θέσης online που θα πραγματοποιηθεί έως τις 28/02/2020 και παραμονή έως 5 ημέρες, μέχρι τις 03/03/2020.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.256
Likes
7.786
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Ανταγωνισμός........
 

kostas travel

Member
Μηνύματα
57
Likes
197
Ταξίδι-Όνειρο
Μιανμάρ
Έχετε καμία καινούργια πρόταση για parking στο Ελ Βενιζέλος η κάπου κοντά σε αυτό; Από οτι βλέπω έχει καιρο να ενημερωθεί το θέμα
 
Μηνύματα
43
Likes
82
Κατέβασε την εφαρμογή parkaround. Μόλις κάνεις την εγκατάσταση μπες στην εφαρμογή πήγαινε στο πεδίο αεροδρόμιο βάζεις τις ημερομηνίες που θέλεις και σου βγάζει προσφορές με τα πάρκινγκ γύρω από το αεροδρόμιο. Τα τελευταία 5-6 χρόνια που ταξιδεύω το χρησιμοποιώ και έχω ξενοιασει φίλε μου!Όλα τα γύρω να γνωρίζεις πάρκινγκ στην τιμή είναι και η υπηρεσία να σε μεταφέρουν με βανακι από και προς το αεροδρόμιο 😉
 
Μηνύματα
626
Likes
2.871
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Δοκιμάστε και το Apolo Parking. Είναι πιο φθηνό και από του parkaround. Από τότε που μου το πρότειναν πριν χρόνια, δεν το έχω αλλάξει.
 
Μηνύματα
118
Likes
160
Έχω την αίσθηση ή κάνω λάθος ότι οι τιμές του parking εντός αεροδρομίου έχουν προσεγγίσει τις εκτός αεροδρομίου τιμές;

Αν φυσικά κάνεις νωρίς ηλεκτρονική κράτηση.

+το πλεονέκτημα του παρκαρίσματος κοντά στη πύλη αναχώρησης (και όχι μακριά από αυτήν).
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.438
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom