Party 7 χρόνια travelstories με άρωμα Ιταλικό - Εντυπώσεις

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Εδώ είμαι επιτέλους και εγώ
Ενα γερό κρύωμα με όλα τα επακόλουθα του με έκανε να σέρνομαι απο κρεββάτι σε κρεββάτι :(

Μετά απο όλα τα καλά λόγια που διάβασα εγώ τι να προσθέσω .
Ευχαριστώ όλα τα μέλη που μας τίμησαν με την παρουσία τους .
Ευχαριστώ πολύ την Italitsa την Vickokka και την elenara για όλα τα καλά και υπέροχα που πρόσφεραν στην βραδιά

Ευχαριστώ και χαίρομαι διπλά που γνώρισα και 2 μέλη του travelstories που μας ήρθαν απο Μιλάνο και Λονδίνο ( την Picolo που είναι γνήσια πρεσβευτής της Ελληνικής ομορφιάς στην Ιταλία και τον Zephx που είναι το στήριγμα μας στο City )

Χάρηκα που είδα πολλά νέα πρόσωπα ,νέα μέλη που δεν διστασαν να έρθουν σε αυτήν την πρώτη και 'άχαρη ' για αυτούς βραδιά .Ελπίζω να ξαναέρθουν και στις επόμενες .
Χάρηκα που είδα κάποια μέλη που είχα πολύ καιρό να δώ και να μάθω νέα τους ( Παναγιώτα για σένα λέω και χάρηκα για τις περιπέτειες σου στην Ινδία)

Τελικά βλέπω ότι μετά απο 4+ χρόνια στο travelstories υπάρχει μιά μεγάλη παρέα μελών που είναι πάντα θετικοί σε όλα τα event και αυτό είναι πολύ καλό .
Είμαστε πλέον μια πολύ μεγάλη ταξιδιωτική παρέα

ΥΓ1. Τις Μαρίες πάντως για συνδιοργανώτριες στα events τις τραβάω σαν μαγνήτης !!!:D
ΥΓ2. Υστερα απο απαίτηση αρκετών μελών η επόμενη μεγάλη travelstoriki συνάντηση θα περιλαμβάνει μαχαίρι και πιρούνι η και σκέτη λαδόκολλα
:haha::haha:
ΥΓ3.Για τον Δέφ τι να γράψω ?? του τα έχω πεί πολλές φορές
To travelstories έχει αλλάξει την ταξιδιωτική μου ζωή πρός το καλύτερο
100%. Φίλε σε Ευχαριστώ πολύ


Αντε τώρα και στά επόμενα ............;)
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Σνιφφφφ!!!!με συγκινησες....κι εμείς ευχαριστούμε εσένα Χρήστο για το χαμόγελο σου που έδιωξε κάθε αμηχανία....προσαρμοζομαστε εύκολα όμως,δεν μπορείς να πεις!!!....
Alla prossima...καμμιά Δευτέρα σίγουρα!
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
να ευχαριστήσω και εγω με την σειρά μου όλους που βοηθησαν για αυτη την όμορφη βραδιά...σιγουρα το μαχαίρι και το πηρούνι η και η λαδόκολλα ενα μεσημέρι κυριακής η ενα βραδάκι θα βοηθούσε καλύτερα στην επικοινωνία....χάρηκα με όλους σας!!!
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εδώ είμαι επιτέλους και εγώ
Ενα γερό κρύωμα με όλα τα επακόλουθα του με έκανε να σέρνομαι απο κρεββάτι σε κρεββάτι :(

Χάρηκα που είδα πολλά νέα πρόσωπα ,νέα μέλη που δεν διστασαν να έρθουν σε αυτήν την πρώτη και 'άχαρη ' για αυτούς βραδιά .Ελπίζω να ξαναέρθουν και στις επόμενες .
Περαστικά σου!!!
Έχεις δίκιο, όντως είναι λίγο 'άχαρο' να πας σε μια συνάντηση όπου δεν γνωρίζεις ΚΑΝΕΝΑΝ και οι περισσότεροι γνωρίζονται μεταξύ τους αλλά παρ'όλα αυτά δεν ένιωσα ούτε στιγμή αμηχανία, ήσασταν όλοι πολύ καλοί. Και φυσικά θα ξαναέρθουμε τώρα που πήραμε και το κολάι :bleh:.....
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εδώ είμαι επιτέλους και εγώ
Ενα γερό κρύωμα με όλα τα επακόλουθα του με έκανε να σέρνομαι απο κρεββάτι σε κρεββάτι :(

Μετά απο όλα τα καλά λόγια που διάβασα εγώ τι να προσθέσω .
Ευχαριστώ όλα τα μέλη που μας τίμησαν με την παρουσία τους .
Ευχαριστώ πολύ την Italitsa την Vickokka και την elenara για όλα τα καλά και υπέροχα που πρόσφεραν στην βραδιά

Ευχαριστώ και χαίρομαι διπλά που γνώρισα και 2 μέλη του travelstories που μας ήρθαν απο Μιλάνο και Λονδίνο ( την Picolo που είναι γνήσια πρεσβευτής της Ελληνικής ομορφιάς στην Ιταλία και τον Zephx που είναι το στήριγμα μας στο City )

Χάρηκα που είδα πολλά νέα πρόσωπα ,νέα μέλη που δεν διστασαν να έρθουν σε αυτήν την πρώτη και 'άχαρη ' για αυτούς βραδιά .Ελπίζω να ξαναέρθουν και στις επόμενες .
Χάρηκα που είδα κάποια μέλη που είχα πολύ καιρό να δώ και να μάθω νέα τους ( Παναγιώτα για σένα λέω και χάρηκα για τις περιπέτειες σου στην Ινδία)

Τελικά βλέπω ότι μετά απο 4+ χρόνια στο travelstories υπάρχει μιά μεγάλη παρέα μελών που είναι πάντα θετικοί σε όλα τα event και αυτό είναι πολύ καλό .
Είμαστε πλέον μια πολύ μεγάλη ταξιδιωτική παρέα

ΥΓ1. Τις Μαρίες πάντως για συνδιοργανώτριες στα events τις τραβάω σαν μαγνήτης !!!:D
ΥΓ2. Υστερα απο απαίτηση αρκετών μελών η επόμενη μεγάλη travelstoriki συνάντηση θα περιλαμβάνει μαχαίρι και πιρούνι η και σκέτη λαδόκολλα
:haha::haha:
ΥΓ3.Για τον Δέφ τι να γράψω ?? του τα έχω πεί πολλές φορές
To travelstories έχει αλλάξει την ταξιδιωτική μου ζωή πρός το καλύτερο
100%. Φίλε σε Ευχαριστώ πολύ


Αντε τώρα και στά επόμενα ............;)
Περαστικάαααααα Χρήστο μου!! Αλλά τι εννοείς από κρεβάτι σε κρεβάτι;;;:shock: :bleh::haha:
Να σε ξαναευχαριστήσω για όοοοολα, γιατί ήσουν πολύ καλός μαζί μου και με υποδέχτηκες με ένα μεγάλο χαμόγελο παρά τη ζαλάδα που πρέπει να σου προξένησα με όλα αυτά τα πμ!!
Να'σαι καλά και ανυπομονώ για την επόμενη φορά....οπουδήποτε!! (καλή ιδέα πάντως το φαγοπότι,:clap: ποιανού ήταν;;; )
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Italitsa και Χρηστο σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια! Η χαρα ηταν δικη μου που επιτελους καταφερα να παρευρεθω σε καποια συναντηση! Ελπιζω να σας ξαναδω συντομα!! :)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.503
Likes
8.023
Δεν θα πω τα κλασικα: με ποιους χαρηκα που τους γνωρισα ή που ξανασυναντησα.... Θα πω μονο οτι πολυ στενοχωρηθηκα που δεν προλαβα να μιλησω περισσοτερο με την piccolo_mondo και που δεν πηρα χαμπαρι καν οτι βρισκοταν στο παρτυ η paefstra... :(

Υ.Γ. Παρτυ χωρις την παρουσια του αφεντικου, πολυ παραξενο δεν ηταν?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.044
Likes
41.060
και που δεν πηρα χαμπαρι καν οτι βρισκοταν στο παρτυ η paefstra... :(
Είχε και σκοτάδι, φορούσα και μαύρα, λίγοι με πήραν χαμπάρι. :cool: Έσπαγα κάτι ποτήρια για να κάνω σαματά, πάντως. Με το καλό την επόμενη φορά...
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Είχε και σκοτάδι, φορούσα και μαύρα, λίγοι με πήραν χαμπάρι. :cool: Έσπαγα κάτι ποτήρια για να κάνω σαματά, πάντως. Με το καλό την επόμενη φορά...
Aχα!! Εσύ τα έσπαγες και έτρεχα εγώ για σκούπες;;;; :bleh::bleh:
Πάντως αν το έκανες για γούρι, έπιασε!! Κύλησε πολύ όμορφα η βραδιά...κρίμα που έπρεπε να φύγεις νωρίς...:(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.934
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom