Φιλιππίνες Philippines - Cebu

Μηνύματα
10
Likes
5
Παιδιά καλησπέρα!
Οργανώνω το επόμενο ταξίδι μου που θα έχει άφιξη στο Cebu, Philippines. Έχει πάει κανείς πρόσφατα; Ψάχνω τοποθεσίες για να μείνω . Ας πούμε έβλεπα το βόρειο μέρος του νησιου , έτσι ώστε να επισκεφθώ και μερικά νησιά τριγύρω και μετα προς Moalboal. Και ύστερα το νησί Bohol. Πείτε μου εντυπώσεις αν έχετε πάει η δώστε μου καμιά άλλη ιδέα, είμαι στην αναζήτηση. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων🌷
 
Μηνύματα
774
Likes
617
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Δεν έχω ακόμη πληροφορίες να σου δώσω, αλλά τσέκαρε το νησί Bantayan βόρεια του Cebu. Το χαλβαδιάζω καιρό τώρα, οπότε παρακολουθώ το thread με προσοχή.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Υπέροχο ταξίδι, έχω πάει αλλά όχι πρόσφατα. Έχω γράψει και ιστορία από τα νησιά Visayas, αλλά είναι από το 2008. Ελπίζω να βοηθήσει κάποιος που πήγε πιο πρόσφατα :)🌴🌴
Κοίτα και το Siquijor island, μιάμιση ώρα νότια του Bohol.
Επίσης πες πόσες μέρες σκοπεύεις να μείνεις, τι σου αρέσει κλπ για να πάρεις καλύτερες ιδέες.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Δεν έχω ακόμη πληροφορίες να σου δώσω, αλλά τσέκαρε το νησί Bantayan βόρεια του Cebu. Το χαλβαδιάζω καιρό τώρα, οπότε παρακολουθώ το thread με προσοχή.
Και έχεις δίκιο που το χαλβαδιάζεις, ήταν πανέμορφο με υπέροχες παραλίες, ελπίζω να έχει παραμείνει όσο πιο κοντά σε αυτό που είχα δει εγώ. Και εύχομαι να πας σύντομα :)
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.957
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom