Μαυροβούνιο Podgorica πληροφορίες...

konv

Member
Μηνύματα
75
Likes
7
Μέσα στον Μάρτιο θα πρέπει να ταξιδέψω από Θεσσαλονίκη προς Podgorica με αυτοκίνητο και θα ήθελα πληροφορίες από όποιον μπορεί να βοηθήσει. Το ταξίδι θα γίνει για επαγγελματικό σκοπό και θα γίνει από Παρασκευή εώς Κυριακή που σημαίνει ότι δεν υπάρχει πολύς διαθέσιμος χρόνος.

1) Ποια διαδρομή θεωρείτε πιο όμορφη και με πιο καλό οδικό δίκτυο, μέσω Αλβανίας ή μέσω Σκοπίων;
2) Γνωρίζετε τι πληρώνω σε διόδια, βινιέτες και που;
3) Τι θα πρέπει να συμπεριλάβω στην διαδρομή - διαμονή μου;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Πρόταση για φαγητό στην μαγευτική Ποντγκόριτσα;
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.010
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Πρόταση για φαγητό στην μαγευτική Ποντγκόριτσα;
Pod Volat κοντά στον Πύργο του Ρολογιού. Παραδοσιακά καλομαγειρεμένα, ωραία ατμόσφαιρα στην αυλή και φιλόξενο προσωπικό.
 

dmei

Member
Μηνύματα
5
Likes
2
Καλημέρα σε όλους σας
Ενδιαφέρομαι για ενοικίαση αυτοκινήτου στο αεροδρόμιο της Ποντγκόριτσα για 7 ημέρες τον Ιούνιο. Θα επισκεφθώ επίσης Κροατία και Βοσνία. Οι διεθνείς εταιρείες είναι πολύ ακριβές . 511€ με πλήρη ασφάλεια , χωρίς δέσμευση κάρτας συν την επιβάρυνση για τις 2 χώρες που θα επισκεφθώ. Αν κάποιος έχει εμπειρία από κάποια εταιρεία ενοικίασης αυτοκινήτου στη ποντγκοριτσα αεροδρόμιο ας μου απαντήσει
 

domino

Member
Μηνύματα
297
Likes
275
Καλημέρα σε όλους σας
Ενδιαφέρομαι για ενοικίαση αυτοκινήτου στο αεροδρόμιο της Ποντγκόριτσα για 7 ημέρες τον Ιούνιο. Θα επισκεφθώ επίσης Κροατία και Βοσνία. Οι διεθνείς εταιρείες είναι πολύ ακριβές . 511€ με πλήρη ασφάλεια , χωρίς δέσμευση κάρτας συν την επιβάρυνση για τις 2 χώρες που θα επισκεφθώ. Αν κάποιος έχει εμπειρία από κάποια εταιρεία ενοικίασης αυτοκινήτου στη ποντγκοριτσα αεροδρόμιο ας μου απαντήσει
Κατσε να 'ρθει η paefstra να σε στολίσει που έκλεισες χωρίς να δεις διαμονη, διατροφη και μεταφορες :)

Δες to κόστος να νοικοιασεις απο Ντουμπρόβνικ. Χωρίς δέσμευση καρτας και η αλλαγη χωρας κοστίζουν σε ολον τον κοσμο

Καλημέρα
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Εγώ είχα κλείσει με Budget μέσω της rental cars.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom