Αφγανιστάν Portfolio AFGHANISTAN

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ειναι αυτο που εγραψα και αλλου ...τα πορτοφολια σου ανοιγουν νεους οριζοντες
δυστυχως ομως τα δικα μας πορτοφολια ειναι αδεια.
 
  • Like
Reactions: GTS

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Αχ αχ διπλό κακό μου κάνεις
Ο Βούδας είναι υποθέτω πριν την ανατίναξη
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Ώπα! Στάκα! δηλαδή ο Βούδας στην 5η εικόνα δεν υπάρχει πλέον; αλλά τι λέω; η 6η εικόνα αποδεικνύει την απουσία του... Φτου ρε γμτ! Δεν το γνώριζα ότι τον ανατινάξανε... Και δεν είναι ότι θα το έβλεπα ποτέ, δεν το κόβω για προορισμό το Αφγανιστάν, αλλά είναι μεγάλο κρίμα για την χώρα...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ώπα! Στάκα! δηλαδή ο Βούδας στην 5η εικόνα δεν υπάρχει πλέον; αλλά τι λέω; η 6η εικόνα αποδεικνύει την απουσία του... Φτου ρε γμτ! Δεν το γνώριζα ότι τον ανατινάξανε... Και δεν είναι ότι θα το έβλεπα ποτέ, δεν το κόβω για προορισμό το Αφγανιστάν, αλλά είναι μεγάλο κρίμα για την χώρα...
aupload.wikimedia.org_wikipedia_en_f_fd_Destruction_of_Buddhas_March_21_2001.jpg

Σπύρο θα σε μαλώσω, τόσος ντόρος είχε γίνει που τον ανατίναξαν οι Ταλιμπαν. Μνημείο της Ουνέσκo οι τέως Βούδες στο Μπαμιγιάν. Δεν ξέρω τι προσπάθειες αποκατάστασης γίνονται
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Σπύρο θα σε μαλώσω, τόσος ντόρος είχε γίνει που τον ανατίναξαν οι Ταλιμπαν. Μνημείο της Ουνέσκo οι τέως Βούδες στο Μπαμιγιάν. Δεν ξέρω τι προσπάθειες αποκατάστασης γίνονται
Πωπω αυτο ειναι τραγικο!!!!:(
 

harilander

Member
Μηνύματα
557
Likes
400
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
δυστυχώς είναι κρίμα να χανονται τετοια μνημεία της παγκόσμιας ιστορίας απο την στενομυαλιά καποιων φανατικών.:mad:πολλά αγάλματα καταστραφηκαν απο τους Ταλιμπάν καθως δεν επιτρεπεται η απεικόνιση της μορφής θεοτήτων..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom