Νησιά Κουκ Portfolio RAROTONGA & COOK ISLANDS

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μην ψαρώνετε μωρέ.... γνωστό το σκηνικό: κοκκοφοίνικες, λιμνοθάλασσες τυρκουάζ, ρεζόρτς, σκέτη πλήξη.
Κι έπειτα ξέρετε τι photoshop έχει πέσει στις φωτό;;.
Επίσης ας μην κρίνουμε από αεροφωτογραφίες, όλα εκεί είναι εντυπωσιακά, στο επίπεδο εδάφους όμως μια από τα ίδια το κόβω.
Και επιμένω αν απουσιάζουν οι αχυροκαλύβες το σκηνικό είναι λειψό και άχρωμο στη τελική...
Σας την έσπασα; προτείνω λοιπόν να κάνετε έρανο για να γνωμοδοτήσω επιτοπίως αν αξίζει η όχι.... :xmas_rolleyes::xmas_mrgreen:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Μην ψαρώνετε μωρέ.... γνωστό το σκηνικό: κοκκοφοίνικες, λιμνοθάλασσες τυρκουάζ, ρεζόρτς, σκέτη πλήξη.
Κι έπειτα ξέρετε τι photoshop έχει πέσει στις φωτό;;.
Επίσης ας μην κρίνουμε από αεροφωτογραφίες, όλα εκεί είναι εντυπωσιακά, στο επίπεδο εδάφους όμως μια από τα ίδια το κόβω.
Και επιμένω αν απουσιάζουν οι αχυροκαλύβες το σκηνικό είναι λειψό και άχρωμο στη τελική...
Σας την έσπασα; προτείνω λοιπόν να κάνετε έρανο για να γνωμοδοτήσω επιτοπίως αν αξίζει η όχι.... :xmas_rolleyes::xmas_mrgreen:
η αληθεια ειναι οτι το νησακι σου η σοκοτρα με εξιταρει περισσοτερο !!!

παρ'ολ'αυτα θα εισηγηθω το μελος kalspiros να αναλαβει τα εξοδα του ψυχολογου καθε μελους που εχει στειλει στη καταθλιψη με τα portfolio του
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Και επιμένω αν απουσιάζουν οι αχυροκαλύβες το σκηνικό είναι λειψό και άχρωμο στη τελική...
Σας την έσπασα; προτείνω λοιπόν να κάνετε έρανο για να γνωμοδοτήσω επιτοπίως αν αξίζει η όχι.... :xmas_rolleyes::xmas_mrgreen:
Παναγιώτη μου, στη φωτό 8 οι λάτρεις αχυροκαλύβων... :bleh::bleh:

Σε μιά άλλη οι λάτρεις κανό, σε μιά άλλη οι λάτρεις αλά 'Αλίκη' στο 'Είναι το στρώμα μου μονό', σε μιά άλλη οι λάτρεις της αιώρας κλπ... Είναι παραδεισένιο μέρος... (παρ'όλ'αυτά δεν κερδίζει για την ώρα θέση στις δικές μου προτεραιότητες).
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Αντώνη μη μποϋκοτάρεις τη ξυνίλα μου....
Δεν έχεις ακούσει; Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ούπς,συγνώμη,αλλά δεν αντιστάθηκα...με προκάλεσες να απαντήσω αναφερόμενος σε καλύβες.Τι να πούμε εμείς οι δύσμοιροι που ούτε στο παλιό σου νησί έχουμε πάει,αλλά ούτε στο πιο πρόσφατο;;
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Πάντως τη Σοκότρα την συστήνω ανεπιφύλακτα διότι είναι πιστεύω κάτι μοναδικό αν και εφόσον αντέχετε αυτού του είδους τα ταξίδια (διαμονή σε σκηνή κλπ συμπαραμαρτούντα)
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Να πω, σε όσους δε την έχουν διαβάσει, ότι έχω γράψει ταξιδιωτική ιστορία για αυτά τα παραδεισένια νησιά…


http://www.travelstories.gr/%F4%E1%EE%E9%E4%E9%F9%F4%E9%EA%DD%F2-%E9%F3%F4%EF%F1%DF%E5%F2-%F9%EA%E5%E1%ED%DF%E1/8993-%ED%E7%F3%E9%DC-k%EF%F5%EA.html
Βεβαίως και την έχουμε διαβάσει, αλλά μια επανάληψη καλό θα μας κάνει με τέτοιο καιρό που κάνει εδώ!
Με την ευκαιρία και ένα μεγάλο ευχαριστώ και από εδώ !!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Να πω, σε όσους δε την έχουν διαβάσει, ότι έχω γράψει ταξιδιωτική ιστορία για αυτά τα παραδεισένια νησιά…


http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...ED%DF%E1/8993-%ED%E7%F3%E9%DC-k%EF%F5%EA.html
Ναι, αυτό μας έλειπε, μετά τις φωτ/φίες να διαβάσουμε και ιστορία!

(η αλήθεια είναι πως επειδή είμαστε μαζοχιστές όπως έγραψε αλλού και ο kalspiros θα την διαβάσω το συτνομότερο!)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Αν μου έλεγες ότι θα ετοιμάσεις και αποσκευές για τα Κουκ εκεί θα έβαζα τις φωνές....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom