Refer a Friend (κωδικοί σύστασης)

evaT

Member
Μηνύματα
1.572
Likes
12.779
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ως γνωστόν η Revolut βαριέται να ψάχνει καινούργιους πελάτες και μας έβαλε να τους ψαρεύουμε εμάς.
Δίνοντας ένα Bonus που διαφέρει κάθε φορά προσκαλούμε φίλους, τους βοηθάμε να γραφτούν και μέσα σε 2-3 μέρες εμφανίζεται το σχετικό δωράκι στην κάρτα μας. Και βέβαια μετά θα την συστήσουν και αυτοί με τη σειρά τους στους δικούς τους φίλους.

Αν υπάρχουν άτομα που επιθυμούν να αποκτήσουν την ΚΑΡΤΑΡΑ αυτή, δεν έχουν σύσταση και θέλουν μια μικρή βοήθεια για τα βήματα δηλώνω διαθέσιμη και φυσικά καλώ και άλλα μέλη μας να δηλώσουν και αυτοί μαζί με μένα ώστε και ας επιλέξουν οι ενδιαφερόμενοι :cool:
 
Last edited:

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εγώ θα σε διάλεγα αν δεν είχα. Βάλε το link κι όποιος θέλει θα το χρησιμοποιήσει.
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.572
Likes
12.779
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εγώ θα σε διάλεγα αν δεν είχα. Βάλε το link κι όποιος θέλει θα το χρησιμοποιήσει.
Νομίζω το λινκ το χρησιμοποιείς προσωπικά, το στέλνεις με μέιλ, μήνυμα κλπ. Μπορώ να τον κοινοποιήσω κάπως γενικά;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.081
Νομίζω το λινκ το χρησιμοποιείς προσωπικά, το στέλνεις με μέιλ, μήνυμα κλπ. Μπορώ να τον κοινοποιήσω κάπως γενικά;
Εχουμε κοινοποιησει referral για αλλες πλατφορμες, thefork, Alpha bonus.
Γιατι να απαγορευεται?
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.572
Likes
12.779
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εχουμε κοινοποιησει referral για αλλες πλατφορμες, thefork, Alpha bonus.
Γιατι να απαγορευεται?
Δεν λέω ότι απαγορεύται, δε βρίσκω πως να το κάνω! Μου γράφει ολοκλήρωση διαδικασίας είτε με messenger ή με viber, whatsapp ή μέιλ
 

MarieAries

Member
Μηνύματα
215
Likes
1.508
Ταξίδι-Όνειρο
Δυτική Αφρική
έχω κι εγώ, λήγει στις 30/5 αν θέλει κάποιος. Link δεν υπάρχει, πρέπει να στείλουμε επί τοπου τον σύνδεσμο από το κινητό


Τι πρέπει να κάνουν οι φίλοι μου;
1. Να δημιουργήσουν έναν λογαριασμό Revolut, χρησιμοποιώντας τον μοναδικό σύνδεσμο σύστασης που τους έχετε στείλει

2. Να επαληθεύσουν την ταυτότητά τους και να περάσουν με επιτυχία τη διαδικασία ελέγχου «Γνώρισε τον πελάτη σου» (Know Your Customer - KYC)

3. Να προσθέσουν χρήματα συνδέοντας έναν τραπεζικό λογαριασμό ή μια χρεωστική κάρτα τους

4. Να παραγγείλουν μια φυσική κάρτα Revolut (ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις παράδοσης)

5. Να πραγματοποιήσουν 3 συναλλαγές με τη νέα κάρτα Revolut ύψους τουλάχιστον €5, έκαστη (ισχύουν εξαιρέσεις συναλλαγών). Για περισσότερες πληροφορίες, επισκεφθείτε τη σελίδα μας με τους όρους και προϋποθέσεις. Να σημειωθεί ότι εν αναμονή της φυσικής κάρτας, οι αγορές μπορούν να πραγματοποιηθούν με τη χρήση της εικονικής κάρτας Revolut

6. Όλα τα παραπάνω πρέπει να ολοκληρωθούν πριν από τις 30 Μαΐου 2023 11:59 μ.μ. GMT
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Στείλτε το σύνδεσμο κάπου, αντιγράψτε τον και επικολλήστε τον εδώ όσοι θέλετε. Όλα εγώ πχια...
 

MarieAries

Member
Μηνύματα
215
Likes
1.508
Ταξίδι-Όνειρο
Δυτική Αφρική
Στείλτε το σύνδεσμο κάπου, αντιγράψτε τον και επικολλήστε τον εδώ όσοι θέλετε. Όλα εγώ πχια...
μόνο μέσω κινητού το στέλνεις, δες, δεν ξέρω εάν θα σου λειτουργήσει

Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral-code=mariaceeu!MAY1-23-AR
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
δε γίνεται, μόνο μέσω κινητού το στέλνεις
Στείλτο σε έναν φίλο στο viber π.χ. και κάνε κόπι πάστε τον σύνδεσμο μετά εδώ. Θα μ' αναγκάσετε να ποστάρω το δικό μου και θα σας πάρω την πελατεία.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.081
Εχει κανεις κωδικο συστασης για Go4more προγραμμα της Εθνικης? Να παρει κι αυτος να παρω κι εγω ο,τι δινει?
Σορι για το off topic αλλα καλο θα ηταν να εχουμε ενα για κωδικους συστασης γενικα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom