Road Trip - Γαμήλιο

johnyb

Member
Μηνύματα
20
Likes
6
Η απόσταση από Μιλάνο για Βαρκελώνη είναι πήγαινε ελα Αθήνα Θεσσαλονίκη.Σίγουρα είναι μακριά αλλά αλλα δεν είναι τραγικά εαν μοιραστούν σωστά οι μέρες. Επίσης δεν έχω την απαίτηση να δω τα πάντα. Εξαλου ο βασικός προορισμός μας είναι η Βαρκελώνη. Σίγουρα μελετάω την εννναλακτικη διαδρομή που μου πρότεινε ο chrisbd(ευχαριστώ!!) και ότι άλλες ενδιαφέρουσες διαδρομές μου προτείνεται (kokoui ??) είναι δέκτες και σσεβαστές.

Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτερων!!
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Η προαναφερθείσα διαδρομή είναι τέλεια και μπορείς να προσθέσεις και λίγη Τοσκάνη αν σε παίρνουν οι μέρες.
Ή μπορείς να κανεις δυτική ακτή μέχρι κάννες και πίσω. Υπαρχει αναλογη ιστορία που διάβασα, ψάξε λιγο.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Να πω και γω τη γνώμη μου.Από τις 10 μέρες τις 6-7 θα τις ξοδέψεις σε 2 πόλεις(Μιλάνο-Βαρκελώνη).Η αξία του road trip είναι να επιλέξεις μικρότερα μέρη-χωριά που είναι σχετικά κοντά ώστε να μην ξοδεύεις πολλές ώρες στις μετακινήσεις.Δεν νομίζω ότι είναι και πολύ βολικό το πρόγραμμα σου.Συμφωνώ με την ιδέα του chris.Τοσκάνη και Βόρεια Ιταλία π.χ. μπορεί να είναι πολύ καλύτερα.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
αν δεν ενδιαφερουν τα μικροτερα μερη,υπαρχει τρενο,12 ωρες μιλανο βαρκελωνη,αν το πας σερι με αμαξι ειναι περιπου 11..και δεν κουραζεσαι να οδηγεις...
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
καλη λυση,συμφωνω..
 

johnyb

Member
Μηνύματα
20
Likes
6
Το τελικο ταξιδι τελικα εαν θα ειναι προς βαρκελωνη θα ειναι το παρακατω

15 16 Ιουνίου Milano
17 Grass
18 Arles
19 Carcassone
20 21 Barcelona
22 Avignon
23 Saint-Paul-de-Vence
24 Parma
25 επιστροφη απο Milano Αθηνα

Tι λες??
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
το παραφούσκωσες και θα λαχανιάσεις χωρίς να χαρείς τίποτα.
 

johnyb

Member
Μηνύματα
20
Likes
6
Σωστος!!:haha:
Θα το εκανες για 10 ημερες?
Εχω ακουσει τοσα και εχω προβληματιστει:rolleyes-80:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom