Γερμανία Road trip από Βερολίνο βοήθεια :)

Tzenisam

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλησπέρα σε όλους είμαι καινούργια στο forum και χρειάζομαι τα φώτα σας. :) Θα μείνουμε Βερολίνο 24-31 Οκτωβρίου και συγκεκριμένα σε σπίτι συγγενή του οποίου το αμάξι θέλουμε να χρησιμοποιήσουμε για roaftrip σε μέρη τριγύρω καθώς έχουμε ξαναπάει Βερολίνο οπότε θέλουμε να δούμε αλλα μέρη. Έχετε κάποια πρόταση; μια μερα θέλουμε να αφιερωσουμε στο tropical islands που είναι πισίνες μέσα σε παλιό Zeppelin και ένα ακόμα πάρκο του οποίου το όνομα μου διαφεύγει. μέχρι και 6 ώρες διαδρομή την κάνουμε :) περιμένω νέα σας και ευχαριστώ πολύ
 

tol_pap

Member
Μηνύματα
400
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Μπορείται να πατε Λειψία ποτσνταμ Αμβούργο πιθανόν και Κρακοβία
 

tol_pap

Member
Μηνύματα
400
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Ε μόνο Πολωνία ίσως τσεχια και Δανία
 

8avos

Member
Μηνύματα
657
Likes
6.598
Δεν είναι καθόλου απλό όμως να αποδείξετε την σχέση σας με το εν λόγω αυτοκίνητο αν το όνομά σας δεν αναγράφεται πουθενά σε τυχόν έλεγχο γερμανικής Polizei. Φροντίστε το αυτό, ας ρωτήσει ο συγγενής σας τι χρειάζεται για να είστε νόμιμοι. Πράγα, Αμστερνταμ, Κοπεγχάγη ή Πόζναν θα επέλεγα εγώ.
 

tol_pap

Member
Μηνύματα
400
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Λειψία --> 2 ώρες
Δρέσδη --> 2 ώρες και 15 λεπτά
Πράγα --> 3 ώρες και 40 λεπτά
Πόζναν --> 2 ώρες και 50 λεπτά
Αμβούργο τα ίδια
Ανόβερο τα ίδια

Άρα μέχρι 3 ώρες + 3 για επιστροφή είσαι σε αυτά. Για περισσότερες ώρες έχει ποιλύ πράμα
 

Tzenisam

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Δεν είναι καθόλου απλό όμως να αποδείξετε την σχέση σας με το εν λόγω αυτοκίνητο αν το όνομά σας δεν αναγράφεται πουθενά σε τυχόν έλεγχο γερμανικής Polizei. Φροντίστε το αυτό, ας ρωτήσει ο συγγενής σας τι χρειάζεται για να είστε νόμιμοι. Πράγα, Αμστερνταμ, Κοπεγχάγη ή Πόζναν θα επέλεγα εγώ.
Δεν είναι καθόλου απλό όμως να αποδείξετε την σχέση σας με το εν λόγω αυτοκίνητο αν το όνομά σας δεν αναγράφεται πουθενά σε τυχόν έλεγχο γερμανικής Polizei. Φροντίστε το αυτό, ας ρωτήσει ο συγγενής σας τι χρειάζεται για να είστε νόμιμοι. Πράγα, Αμστερνταμ, Κοπεγχάγη ή Πόζναν θα επέλεγα εγώ.
Ευτυχώς το αναφέρατε εγώ δεν θα το σκεφτόμουν αλλά ευτυχώς υπάρχει το όνομα του οδηγού στη πράσινη κάρτα του αυτοκινήτου :)
 

Tzenisam

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Υπάρχει κάποια δραστηριότητα που πιστεύετε δεν θα έπρεπε να χάσουμε? πχ εμείς λέμε να πάμε στο Hyde Park και όπως είπα και πάνω στο Zeppelin που το έχουν διαμορφώσει σαν πισίνες. Ξέχασα να αναφέρω πως είμαστε 24 χρονών :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.789
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom