# ROGER WATERS "THE WALL LIVE" ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!‏

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δεν μίλησα για την συγκεκριμένη συναυλία.Μίλησα γενικώς για τις συναυλίες.Και η κουτσή Μαρία -συγγνώμη από τις συνονόματες της- να έρθει,κάτω από 40 δεν πέφτει πια.

Όταν ίδιες συναυλίες τις απολαμβάνει η υπόλοιπη Ευρώπη με 30-40% χαμηλότερες τιμές.Δηλαδή και κερατάδες και δαρμένοι εδώ πέρα.......


Επίσης μη ξεχνάς ότι με 55? στην συγκεκριμένη πρέπει να κάνεις παρέα στους προβολείς εκεί πάνω που σε στέλνουν.Εγώ τα ακούμπησα κανονικά πάντως,γιατί μια φορά βλέπεις το The Wall,ας το δεις όπως πρέπει.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Εγώ τα ακούμπησα κανονικά πάντως,γιατί μια φορά βλέπεις το The Wall,ας το δεις όπως πρέπει.
Κι εγώ τα ακούμπησα, αλλά δεν είναι ακριβώς "ας το δεις όπως πρέπει", γιατί οι θέσεις στο κάτω διάζωμα δεν είναι όλες το ίδιο καλές, και επειδή δεν είναι αριθμημένες, το λιοπύρι δυστυχώς δε το γλιτώνουμε μέχρι να ανοίξουν οι πόρτες. Και μετά αναμονή άλλες τρεις ώρες για να αρχίσει.
Δεν είμαι πλέον 20 χρονών όπως τότε στους Floyd που βρισκόμουν από τις 4 το μεσημέρι στην αρένα.
Αλλά, ακόμα κι έτσι, σε λίγες ώρες θα είμαστε εκεί. :D
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγώ και να ήθελα να φάω λιοπύρι δεν προλαβαίνω.Θα φτάσω κατά τις 19:00 κι ότι βρέξει ας κατεβάσει.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ότι αρτιότερο έχω δει σε συναυλία.
Πραγματική εμπειρία.
Ταίριαξε απόλυτα με το κλίμα των ημερών.
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Η φωνή φρέσκια σα χτες, έμπειρη και συνταρακτική...Η οργάνωση άψογη και καλοκουρδισμένη. Το κοινό λυσσασμένο.
Δε νομίζω να υπάρξει στο δικό μου μέλλον συναυλία που θα με συγκινήσει τόσο...Απλά ανεπανάληπτο...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ή.
 

spiderman

Member
Μηνύματα
15
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
?
Απλά, μετά το υπερθέαμα το χθεσινό όλες οι άλλες φαίνονται απλές συναυλιούλες. Με ποιά άλλη συναυλία μπορείς να συγκρίνεις αυτό που είδαμε και ζήσαμε όσοι παρευρεθήκαμε εχθές;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.211
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom