Ρωσία Russian Federation Air Force Museum

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Δεν το εχω επισκεφθει. Ομως απο οτι βλεπω ειναι γυρω στα 40 χλμ εξω απο την Μοσχα !
Αυτοματα αυτο σημαινει οτι χανεις μια μερα απο τις 6 (θυμαμαι καλα?)που θα εχεις στην διαθεση σου για να γνωρισεις την πολη.
Μου φαινεται εξαιρετικα ενδιαφερον , αλλα ισως να πηγαινα οταν αποφασιζα να κανω μια δευτερη επισκεψη στη Μοσχα
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
5 μερες ... εχεις δικιο... δεν ειχα προσεξει ποσο χρονο χρειαζεται η μετακινηση, σκεφτομουν μηπως ηταν κοντα σε μετρο... μαλλον θα το αφηω για αλλη φορα... θα θελα ομως να μας πει καποιος εντυπωσεις αν εχει παει:D
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Με έστειλες!!! Μιλάμε για φοβερό και τρομερό μουσείο ειδικού ενδιαφέροντος... αν ήξερεις τι υπάρχει στο Μonino θα πήγαινες τρέχοντας... μόνο εκεί μπορείς το Tu-144...
ρίξε μια ματιά στο net και θα καταλάβεις γιατί μύθο μιλάμε...
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καταπληκτικό θέμα.Αν και δεν είμαι φαν της αεροναυπηγικής όπως πολλοί εδώ μέσα,εκτιμώ βαθύτατα όλες τις τεχνολογικές καινοτομίες όπως επίσης και το ψυχροπολεμικό κλίμα,από το οποίο δείχνει να βρίθει το συγκεκριμένο μουσείο.
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
908
Likes
4.011
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Είναι και το Sinsheim Auto & Technik Museum στην Γερμανία, κοντά στο Στρασβούργο. Πρέπει να έχουν και το Concord και το Tu-144 δίπλα-δίπλα! Πιστεύω θα είναι πολύ ενδιαφέρον μουσείο, αν και δεν έχω πάει...

Wikipedia - Sinsheim Auto & Technik Museum
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.217
Μηνύματα
883.961
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom