Ryanair: Τρεις νέες πτήσεις από Θεσσαλονίκη

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Samion για όλα αυτά που λες υπάρχει σχετικός νόμος που όταν κλείνεις εισιτήριο η εταιρεία σε βάζει να κλικάρεις ότι έχεις λάβεις γνώση. Το αν θα τα διεκδικήσεις αυτά είναι ξεχωριστό θέμα, όπως και πόσοι ξέρουν τι δικαιώματα έχουν.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Και μην ξεχνάτε και κάτι ακόμη... ο Λίγδης όπως και η Easy ΔΕΝ είναι μέλη της ΙΑΤΑ με ότι σημαίνει αυτό...
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Παιδιά έχετε παρεξηγήσει κάτι... κανένας δεν είπε εδώ μέσα ότι η Ryan δεν είναι ασφαλής εταιρία ή ότι αν βρίσκετε εισιτήρια σε εξευτελιστικές τιμές να μην τα αγοράζετε...κουβέντα κάνουμε σχετικά με τις πρακτικές της εταιρίας......
Νομιζω,οτι,εδω ειπες τη πιο σωστη κουβεντα.
Δεν χρειαζεται,αλλο πια να το κουραζουμε το θεμα.....
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Ολα αυτα που εχουν γραφτει παραπανω και οι εντασεις που εγιναν ηταν ο τροπος που προσπαθουσατε να μας πειτε για ποιο λογο να μην ταξιδευουμε με την ryanair(πχ traveller) και επειδη εδω μεσα δεν εχω να χωρισω προσωπικα με κανεναν τιποτα,απλα μπαινω γιατι μου αρεσουν τα ταξιδια και να μαθαινω πραγματα και που εμαθα αρκετα.traveller σορρυ για οτι ειπα και αν θες παμε και ενα ταξιδι μαζι με την ryanair ομως:haha::haha::haha:
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Δεν έχω καταλάβει ακόμη μετά από τόσο καιρό.........ΤΙ ζόρι τραβάνε διάφοροι με την Ryanair......Διαβάζω σε όλο το forum σχόλια των και μόλις δουν κάτι για Ryanair τους χτυπάει ηλεκτρικό ρεύμα......γιατί τόσο μίσος ?.......ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ !!!!!.......Μ-Η Π-Ε-Τ-Α-Τ-Ε με Ryanair ......αφήστε εμάς που δεν έχουμε χρήματα και είμαστε φτωχοί να πετάμε με αυτή την ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ εταιρεία γιατί αν δεν υπήρχε αυτή εγώ δεν θα μπορούσα να δω Ευρώπη , ούτε με κυάλια......Πήγα 2 φορές Θεσσαλονίκη-Μιλάνο με 5 και 9 ευρώ.Από εκεί νοίκιασα αυτοκίνητο και την μία φορά τράβηξα Κόμο και την άλλη Βενετία.Πήγα 3 φορές Ρώμη με 14 , 17 και 25 ευρώ......και εσείς μου λέτε για πυροτεχνήματα στις τιμές των εισητηρίων,για ψευτικες ανακοινώσεις και για γιρόνες και ιστορίες και ότι είναι μία ωρα μακριά από Βαρκελώνη και μπούρδες !!!!!!......Καλύτερα να πάω με 15 ευρώ και όταν φτάσω εκεί να πάω με οτοστοπ ή με τα πόδια ή τελοσπάντων ας φάω και 2 ωρες .....παρά να πάω με 200 ευρώ και να ψάχνω να βρω την βαλίτσα μου στο αεροδρόμιο............και στο φινάλε.......αν εσείς έχετε χρήματα και θέλετε να τρώτε πάνω στο αεροπλάνο σαντουιτσάκια και φαγητά καλά κάνετε και πετάτε με άλλες εταιρίες........εγώ θέλω να πηγαίνω φθηνά.....όπως πηγαίνω,χωρίς φαί και μακριά από τις πόλεις τα αεροδρόμια.......ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΤΕ.....θα μου πείτε ?
Ξεκίνησε τώρα Αθήνα-Θεσσαλονίκη νέες πτήσεις.......άαααααντε πάλι......άρχισαν.....όχι έτσι-όχι αλλιώς.....δεν είναι φθηνά τα εισητήρια......δεν βλέπω κάτω από 66.....θα τα ρίξει η Aegean....πάλι πυροτεχνήματα από την Ryanair και ιστορίες για αρκούδες........ΡΕ ΣΕΙΣ.......πάρτε το χαμπάρι......Ειτε σας αρέσει είτε όχι η εταιρεία αυτή ΑΛΛΑΞΕ και συνεχίζει να ΑΛΛΑΖΕΙ τα δεδομένα .......ΠΑΝΤΑ προς όφελός μας...............όοοοοοοοσο πόλεμο και να την κάνετε......οι φτωχοί ταξιδιώτες θα συνεχίζουμε να πετάμε ΜΟΝΟ με Ryanair.Aν δεν σας αρέσει.........ΞΥΔΙ......ξυδάκι.
Ι love Ryanair!!!... 12,5 e Pisa / 40e Rome/60e Venetia/35e apo rome-barcha/16,e Thessalon....οι πτησεις απο Χανια πηγαινελα...να συνεχίσω!!!!...Ryanair και ξερό ψωμι....μονο μην τα αυξησουν και αυτοι!!!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.896
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
λοιπόν, όποιος το κάνει μπάχαλο και εδώ, θα μας βγάλει από μία κάρτα απεριόριστων πτήσεων με την ράιαν.:haha::haha:
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Last edited by a moderator:

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
...κοντεψαμε ολοι να ψηφισουμε να αποχωρησουμε απο την Ελλάδα μια και συμπληρωθηκαν τα 100 χρονια ..:icon_evil:
Καλύτερα που δεν ψηφίσατε γιατί θα ήταν πολύ ραγιάδικο Έλληνες να έχουν σημαία με το οθωμανικό αστέρι...
 

stratis

Member
Μηνύματα
93
Likes
31
Καλές οι τιμές για Θεσσαλονίκη.

Εύχομαι να βάλουν μυαλό κάποιοι άλλοι με την αισχρή πολιτική τους , μονοπωλιακές τιμές (ειδικά όσον αφορά την Γερμανία) και το καρτέλ που είχαν χτίσει να σπάσει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.951
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom