Ryanair ryanair - αποζημίωση ή τι?

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
και αυτό ειρωνικό είναι
αμα θελει καποιος να κανει πλακα βάζει ένα emoticon ξερεις απο αυτά :bleh:
Ε και; Τι να κανουμε μεσιερ/μανταμ (δεν ξερω και τι εισαι); Να μη γραφουμε αυτα που θελουμε επειδη μπορει να τα παρετε ως ειρωνιες;


για τα υπόλοιπα απάντησα . Εκνευρισμένος δεν είμαι αλλα δε περίμενα τοση έλειψη επικοινωνίας σε "Γραπτό" λόγο . Καλη σας συνέχεια!
Καλη συνεχεια και σε σας!

Για την ιστορια: σπανια χρησιμοποιω το συγκεκριμενο emoticon για τον απλουστατο λογο πως δεν μ' ενδιαφερει αν ο ενδιαφερομενος θεωρει πλακα ή ειρωνεια αυτα που γραφω... Στην τελικη φιλος μου δεν ειναι ας μη μου ξαναμιλησει...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.223
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Νομίζω ότι τα μέλη απάντησαν και κάλυψαν και με το παραπάνω την αρχική ερώτηση. Αν ο topic starter επανέλθει, ας συνεχιστεί η συζήτηση. Οι αντιπαραθέσεις δε χρειάζονται. :)
 

Koan

Member
Μηνύματα
65
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Βιλνους-Καουνας-Βαρσωβία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινίκή Αμερική - αφρική
δεν μ' ενδιαφερει αν ο ενδιαφερομενος θεωρει πλακα ή ειρωνεια αυτα που γραφω
Η απαντηση σου ,καλύπτει τα πάντα.

Ασφαλώς και δεν υπάρχει νόημα αντιπαράθεσης για κατι τετοιο, χουλιγκαν του πληκτρολογίου δεν είμαι και καλυφθηκα απο τις απαντήσεις. Για το φίλο που ρωτάει τι άλλο ήθελα , απλά ηθελα πληροφορίες αν πρεπει να αξιώσω κατι άλλο και πως να το κάνω.

Σας παρακαλώ λοιπόν αφού άνοιξα το θέμα το κλείνω και ολας!

Ευχαριστώ για την βοήθεια!;)
 

Orbis Tertius

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Πάντως, αν σ'ενδιαφέρει το stansted, στις 5/12 η easyjet έχει STN-TLL με 47euro.
(λογικά και η ryanair από εκεί έφευγε)
 

Koan

Member
Μηνύματα
65
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Βιλνους-Καουνας-Βαρσωβία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινίκή Αμερική - αφρική
Πάντως, αν σ'ενδιαφέρει το stansted, στις 5/12 η easyjet έχει STN-TLL με 47euro.
(λογικά και η ryanair από εκεί έφευγε)
Έτσι είναι , το εχω δει, αλλά το θεωρώ ακριβό για εμένα! 4 πτήσεις με easyjet και ryanair για 90 ευρώ ε οχι να το χαλάσω στο τέλος και να δώσω 47 + τα τέλη της κάρτας 52 / εισητήριο για μια πτήση! Χαλάω τα λεφτά σε φαϊ και κάνω couchsurfing!

Μάλλον θα βρω να συνδυάσω κάπως την δουλειά και να κάτσω 2 μέρες Λονδίνο ..:mad:

Η ryanair φευγει από Luton!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.560
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom