Ryanair ryanair: απο θεσ/νικη για σταντστεντ-σαρλερουα-οσλο-στοκχολμη

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Και μαζι με τη βαλιτσα η Swiss! Γιατι αν προσθεσω τη βαλιτσα στην Ryan παμε στα 330!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.143
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αν δεν πεσουν στο κατοσταρικο (τουλαχιστον), τα της Στοκχολμης, αδεια θα πηγαινουν, αδεια θα ερχονται...
 

dimtze

Member
Μηνύματα
91
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Syros, Crete, Sardenia
Ταξίδι-Όνειρο
Patagonia !!!
Βγήκαν οι πρώτες τιμές από skg 49.99 Για Olso !!!!
 

alexandros1

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Paris?
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Για Απριλιο παντως προς ολους τους προορισμους εχει (σχετικα) καλες τιμες, γυρω στο κατοσταρικο... Και λεω σχετικα γιατι οπως και να 'χει με ryan πετας, χωρις βαλιτσες, μακρινο αεροδρομιο, κακες υπηρεσιες πτησης... Οσο να 'ναι θα θελες κανοντας αυτους τους συμβιβασμους να παιρνεις τουλαχιστον μια πιο χαμηλη τιμη (σε επιπεδα παλαιων προσφορων που εβρισκες και με 60 ευρω, οχι οτι τα 100 ειναι πολλα φυσικα).

Φυσικα το οτι μπαινει ακομα μια εταιρεια στο παιχνιδι της Θεσσαλονικης μονο καλο μπορει να ειναι...

Παντως εγω περιμενω ακομα καλυτερες προσφορες για να μπω στη σκεψη να επιλεξω τη ryan (και ειμαι και loco-φιλος)
 

Apollonios

Member
Μηνύματα
39
Likes
36
Σύμφωνα πάντως με το voria.gr περιμένουμε και τη wizz να καλύψει επιπλέον προορισμούς από τους οποίους είναι αποκομμένη η πόλη με απευθείας πτήσεις.(βλέπε Παρίσι, Βαρκελώνη, Μαδρίτη).

Να ελπίζουμε στο προσεχές μέλλον να ανοίξει βάση κάποια loco εταιρεία στο "Μακεδονία";
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Όταν ο ρυθμός booking per day είναι κάτω απο αυτόν που είχαν στο μυαλό τους θα αρχίσουν προσφορές. Γι αυτό μη σπεύσετε. Να διαδοθεί...........
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Το Όσλο είναι στα 150 ευρώ τον Ιουλιο χωρίς αποσκευές. Ούτε κρύο ούτε ζέστη. Δεν σε πιάνει και ενθουσιασμός να τρέξεις να κλείσεις με τη μία. Πέρισυ νομίζω ότι πετούσε και η Norwegian από Θεσσαλονίκη με καλύτερες τιμές.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.876
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom