Ryanair ryanair: απο θεσ/νικη για σταντστεντ-σαρλερουα-οσλο-στοκχολμη

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Τέλεια μου κάθεται ταμάμ για τον Ιούνιο!!! Journey έρχομαι!!!!
 

alexandros1

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Paris?
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
150, βαλε και αποσκευες. Σιγα την προσφορα τοσο βρισκω και τωρα.
Συν το οτι θα σε αφηνει σε αεροδρομιο 100 ή 110 χιλιομετρα εξω απο τη Στοκχολμη (τουλαχιστον ετσι κανει απο τους αλλους προορισμους της ανα την Ευρωπη προς Στοκχολμη), και απο κει πρεπει να παρεις λεωφορειο με περιπου 22? πανε ελα (και διαδρομη μιαμισης ωρας), για να φτασεις στην πρωτευουσα...

Αν ειναι 150 ειναι παρα πολλα... Αλλα δε νομιζω... Δεν εχει και τρελους φορους ουτε το Μακεδονια, ουτε τα αεροδρομια-χωρια της Σουηδιας...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αμα το αεροδρομιο ειναι κατα Ουψαλα μερια, καθολου δε με χαλαει...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μπα! Δεν ειναι! Το αεροδρομιο απεχει 100 χιλιομετρα απο την Στοκχολμη νοτιοδυτικα, ενω η Ουψαλα ειναι καμια 100 χιλιομετρα βορειως και ολιγον ανατολια της Στοκχολμης. Τελος παντων!
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Στο Skavsta κοντά είναι μια μικρή γραφική πόλη και 100χλμ είναι μια χαρά για να πάρεις και μια ιδέα από τις εξοχές, δεν πρόκειται να πηγαίνουμε κάθε εβδομάδα στη Στοκχόλμη.
Α ρε Πέτρο Ρόδιε αν ήξερα ότι θα χρησιμοποιούσα κάποτε τα δικά σου επιχειρήματα...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Στο Skavsta κοντά είναι μια μικρή γραφική πόλη και 100χλμ είναι μια χαρά για να πάρεις και μια ιδέα από τις εξοχές, δεν πρόκειται να πηγαίνουμε κάθε εβδομάδα στη Στοκχόλμη.
Α ρε Πέτρο Ρόδιε αν ήξερα ότι θα χρησιμοποιούσα κάποτε τα δικά σου επιχειρήματα...
Ναι μια χαρα ειναι. Σιγα την αποσταση... Στεργιο ετοιμασου να 'ρχεσαι Skavsta να με παιρνεις...

Baba ποιος ειναι ο peter;
 

jpsih

Member
Μηνύματα
243
Likes
110
Επόμενο Ταξίδι
???
και εγω νομιζα οτι το skavsta ειναι το κεντρικο αεροδρομιο της πολης.. και πριν λιγο ειδα οτι υπαρχουν αλλα 2 πιο κοντινα αεροδρομια στη στοκχολμη..

αλλα ryanair ειναι αυτη..
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Πάντως εγώ θυμάμαι όταν έκλεισα από Βερολίνο για Στοκχόλμη με ράιαν και δεν πήγα ποτέ, τότε χρησιμοποιούσε το Nykoping ή κάπως έτσι, γιατί τώρα να είναι στο Skavsta?
 

jpsih

Member
Μηνύματα
243
Likes
110
Επόμενο Ταξίδι
???
Πάντως εγώ θυμάμαι όταν έκλεισα από Βερολίνο για Στοκχόλμη με ράιαν και δεν πήγα ποτέ, τότε χρησιμοποιούσε το Nykoping ή κάπως έτσι, γιατί τώρα να είναι στο Skavsta?
το skavsta ειναι το αεροδρομιο το οποιο βρισκεται διπλα στην πολη nykoping..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom