Ryanair Ryanair news

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μολις ανακοινωθηκε και επισημα η αποσυρση απο την κουρσα για την αποκτηση της Alitalia. Πυροτεχνημα ηταν κ εσβησε μαζι με τον κυκεωνα των ακυρωμενων πτησεων. Ουφ ευτυχως.
http://it.reuters.com/article/topNews/idITKCN1C21KG-OITTP
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Νέες ακυρώσεις πτήσεων από την Ryanair! Βγάλανε πρώτα προσφορά για το 4ημερο που είχα ποστάρει και 2 ημέρες μετά αφού έκλεισα λέει ότι ακυρώνεται η πτήση της επιστροφής και αν θέλω είτε να πάρω τα χρήματα πίσω είτε να κλείσω άλλη πτήση που είναι πιο ακριβές πλέον εφόσον δεν είναι μέσα στα πλαίσια της προσφοράς και θα πρέπει να πληρώσω και την διαφορά!Το να πάρεις τα χρήματα από την μία πτήση που ακυρώθηκε είναι χαζομάρα γιατί χάνεις το άλλο εισητήριο
Απλά απαράδεκτοι!:mad:
https://www.dikaiologitika.gr/eidhs...se-xiliades-akyroseis-ptiseon-kai-stin-ellada
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.148
Likes
20.455
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μπήκα να τσεκάρω τις πτήσεις μου και είδα τη παρακάτω ανακοίνωση:

Η Ryanair, η μεγαλύτερη αεροπορική εταιρία της Ευρώπης, ανακοίνωσε σήμερα, 27 Σεπτεμβρίου, πως θα προβεί σε μείωση της προγραμματισμένης ανάπτυξης της για αυτόν το χειμώνα (από τον Νοέμβριο του 2017 έως τον Μάρτιο του 2018). Πιο Συγκεκριμένα, η Ryanair θα περιορίσει τον στόλο της κατά 25 αεροσκάφη (από 400) από τον Νοέμβριο του 2017, προκειμένου να μειώσει το ρίσκο περεταίρω ακυρώσεων πτήσεων.

Εάν θέλετε να ενημερωθείτε σχετικά με το αν πτήση σας έχει επηρεαστεί, παρακαλούμε όπως λάβετε υπόψιν σας τα παρακάτω: εάν δεν λάβατε email η SMS την Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου σχετικά με ακύρωση της πτήσης σας, τότε η πτήση σας θα πραγματοποιηθεί κανονικά. Εάν η πτήση σας είναι μετά τις 24 Μαρτίου του 2018, τότε επίσης θα πραγματοποιηθεί κανονικά.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Officially, η πλήρης λίστα τα δρομολόγια που κόβει η Ryanair από Νοέμβρη μέχρι τον Μάρτιο 2018. Από τα Ελληνικά σταματάει το Αθήνα-Χανιά και το Χανιά-Θεσσαλονίκη και για εξωτερικό Θεσσαλονίκη προς Μπρατισλάβα/Παρίσι/Βαρσοβία.

https://www.fly4free.com/flight-dea...free.com&utm_medium=pushapp&utm_campaign=push
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Και Πάφος - Χανιά. Το δρομολόγιο Χανιά - Θεσσαλονίκη το θυμάμαι πάντα γεμάτο. Και ταξίδευα πολύ συχνά. Άντε να δούμε που έχει σταματήσει και η Αιγαίου τα απευθείας. Δηλαδή να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για διακοσάρια για τις εορτές.
 

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Ακύρωσε και αλλά δρομολόγια από Θεσσαλονίκη; Έβλεπα κανονικα δρομολόγια για Μιλανο και Βερολίνο για τους προσεχείς μήνες (και ήθελα να κλείσω κιολας η χαζή) και τώρα δεν υπάρχει τίποτα :eek: Μηπως έχει κάποιο πρόβλημα το σάιτ; Δεν ξέρω αν υπάρχουν αλλά δεν εμφανίζονται σε εμενα..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.610
Likes
12.433
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ακύρωσε και αλλά δρομολόγια από Θεσσαλονίκη; Έβλεπα κανονικα δρομολόγια για Μιλανο και Βερολίνο για τους προσεχείς μήνες (και ήθελα να κλείσω κιολας η χαζή) και τώρα δεν υπάρχει τίποτα :eek: Μηπως έχει κάποιο πρόβλημα το σάιτ; Δεν ξέρω αν υπάρχουν αλλά δεν εμφανίζονται σε εμενα..
Εγώ τα βλέπω κανονικά. Μάλλον ήταν πρόβλημα του σάιτ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom