Ryanair Ryanair news

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
νεα αλλαγη στις προθεσμιες check in ανακοινωθηκε σημερα κ σε ισχυ απο 13/6.
χωρις κρατημενη θεση διαθεσιμο μονο 48 ωρες πριν την πτηση...
σημασια εχει πως παρουσιαζει το νεο μετρο. δεν λεμε οτι μειωνεται στο μισο ο χρονος αλλα οτι ειναι τωρα 2πλασιος καποιων ανταγωνιστων..
https://corporate.ryanair.com/news/online-check-in-policy-change/?market=it
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.100
νεα αλλαγη στις προθεσμιες check in ανακοινωθηκε σημερα κ σε ισχυ απο 13/6.
χωρις κρατημενη θεση διαθεσιμο μονο 48 ωρες πριν την πτηση...
σημασια εχει πως παρουσιαζει το νεο μετρο. δεν λεμε οτι μειωνεται στο μισο ο χρονος αλλα οτι ειναι τωρα 2πλασιος καποιων ανταγωνιστων..
https://corporate.ryanair.com/news/online-check-in-policy-change/?market=it
Μα πόσο γύφτοι πια......Μια φορά στο Βέλγιο έψαχνα υπολογιστή εκτυπωτή να κάνω το check in της επιστροφής αφού δεν έφταναν οι μέρες να το κάνω πριν ξεκινήσω, δεν είχα και app !!o_O
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Ξέρεις κανείς τι γίνεται ή πως μπορώ να ενημερωθώ καλύτερα. Κανονικά πετάμε για Ρώμη 12/7, στο site της Ryan η πτήση ειναι προγραμματισμένη.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Ξέρεις κανείς τι γίνεται ή πως μπορώ να ενημερωθώ καλύτερα. Κανονικά πετάμε για Ρώμη 12/7, στο site της Ryan η πτήση ειναι προγραμματισμένη.
Νωρίς είναι ακόμα. Δυστυχώς η ενημέρωση έρχεται από τις εταιρείες την τελευταία στιγμή (λίγες μέρες πριν). Και αυτό δεν ισχύει μόνο στην ryan.
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Ευχαριστώ πολύ, δεν μου έχει ξανατύχει και έχω αγχωθεί γιατί το ξενοδοχείο είναι πληρωμένο..
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Ξέρεις κανείς τι γίνεται ή πως μπορώ να ενημερωθώ καλύτερα. Κανονικά πετάμε για Ρώμη 12/7, στο site της Ryan η πτήση ειναι προγραμματισμένη.
Κατευθείαν από την εταιρεία μέσω τηλ.-mail-chat.Δεν ξέρω βέβαια αν και αυτοί θα ξέρουν και θα δώσουν υπεύθυνες πληροφορίες ακόμη και τελευταία στιγμή.Σε κανονικές συνθήκες και έχουν προβλήματα ενημέρωσης με τις ακυρώσεις.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
συνεπεστατη η εταιρεια στις απλες αρχες της (οτι αρπαξω). σε αναστολη το Παλερμο. δεν πουλαω δεν πεταω. οποιος εχει κλεισει ας ξεσκονισει το πλαν Β που πρεπει παντα να εχει με αυτη την εταιρεια. ενα καλό βεβαια που πρεπει να αναφερθεί είναι η ταυτοχρονη σχεδον προσφορα της πτησης με (πολυωρη) ανταποκριση στα 15Ε. τσαμπα εστω κ με πλαν Β..
 

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
συνεπεστατη η εταιρεια στις απλες αρχες της (οτι αρπαξω). σε αναστολη το Παλερμο. δεν πουλαω δεν πεταω. οποιος εχει κλεισει ας ξεσκονισει το πλαν Β που πρεπει παντα να εχει με αυτη την εταιρεια. ενα καλό βεβαια που πρεπει να αναφερθεί είναι η ταυτοχρονη σχεδον προσφορα της πτησης με (πολυωρη) ανταποκριση στα 15Ε. τσαμπα εστω κ με πλαν Β..
Kανονικα φαίνονται οι απευθείας πτήσεις για Παλέρμο Τρίτες και Σάββατα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Kανονικα φαίνονται οι απευθείας πτήσεις για Παλέρμο Τρίτες και Σάββατα.
κ τοτε οταν το εγραψα φαινοταν αλλα ειχαν κλεισει οι κρατησεις. γι αυτο εγραψα αναστολη κ οχι διακοπη η ακυρωση. τωρα ξανανοιξαν. τι κανουν άγνωστο.
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Nαι το είχα δει κι εγώ αυτό με το Παλέρμο... έτσι για ενημερωση, μπόρεσα να επικοινωνησω μαζί τους μεσω messenger στο fb και μου ειπαν ότι στις 12/07 το πλήρωμα θα ειναι ελληνικο και λογικά δεν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα. Η απάντηση τους ήταν άμεση αν και δεν το περίμενα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.794
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom