Ryanair Ryanair news

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Μια φορά είπα κι εγώ να ασχοληθώ με κάτι καλό που έκανε ο Λίγδης και με προλάβατε...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.019
Likes
6.398
Athens East???? Που δηλαδή να γίνει αυτό? Στην Άνδρο? Τα θέλετε και τα γράφετε αυτά?
Ε βρε taver το εγραψα γενικα και καλα για τις ονομασιες που δινει η εταιρεια στα αεροδρομια της,με τις λεξεις θα παιζουμε?

Ας γινει καποιο απο τα υπολοιπα!
Αληθεια υπαρχει περιορισμος στα ποσα χιλιομετρα απο το βενιζελος μπορει να λειτουργησει αλλο αεροδρομιο?

Pan pan θεος!!
Μενει ενα south λοιπον.

Traveller περιμενουμε να δουμε απο αυριο τις τιμες που θα εχει για το δρομολογιο θεσσαλονικη-χανια.
Επισης θελω να σε ρωτησω κατι,να στειλω πμ?

Δεν πειράζει.Στην επόμενη βάση σύντομα.
Η οποια θα ειναι?Ροδος?Κως?Θεσσαλονικη?Καποια αλλη?Πες μου οτι θα ειναι ο βολος!
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Αργεντινή
Καλημέρα παιδιά.
Μακάρι η είσοδος της "αγαπημένης" εταιρίας να φέρει μείωση τιμών στις υπόλοιπες εταιρίες. Το θέμα είναι να μη σταματήσουν τα δρομολόγια οι και οι άλλοι.
Θα κάνω το Θεσσαλονίκη Χανιά από περιέργεια και μόνο. Ήθελα να ρωτήσω 2 πράματα. 1. Πότε θα ανέβουν στο σύστημα; 2. Υπάρχουν εισητήρια των 8€ οεο; Έψαξα, ούτε στο skyscanner βγάζει τίποτα. Και μη ξεχνάμε ότι πλέον μέσα στην τιμή θα πληρώνουμε το Administration fee... Μακάρι να έχουν οι ελληνικές μικρή διαφορά τιμής και να πάμε σαν άνθρωποι.

Υ.Γ. θα δούμε στο μέλλον καμιά Ryan στα επιδοτούμενα άγονα;
 

TOULKIAS

Member
Μηνύματα
32
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
PRAGUE
Ταξίδι-Όνειρο
ALASKA
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΝΤΥΣΕΛΝΤΟΡΦ

Καλημερα παιδια.Δεν ξερω εαν εχει αναφερθει πιο πριν αλλα ξερει κανεις εαν θα ξαναγινουν πτησεις απο θεσσαλονικη -Ντυσελντορφ?Εχει σταματησει το συστημα να βγαζει πτησεις παρολο που υπαρχει σαν προορισμος απο Θεσσαλονικη.:xmas_wink:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Υ.Γ. θα δούμε στο μέλλον καμιά Ryan στα επιδοτούμενα άγονα;
ΟΧΙ...

Πρώτον γιατί οι διαγωνισμοί έχουν κλειδώσει για περίπου 3 χρόνια και σε 3 χρόνια ποιός ζει ποιός πεθαίνει...

Δεύτερον γιατί ο Λίγδης δεν έχει αεροπλάνα να τα υποστηρίξει...

Τρίτον γιατί πρέπει να έχει βάση στη χώρα μας τον χειμώνα και αυτό δεν τον συμφέρει...

Υ.Γ. Η τιμή που θα πουλάει το εσωτερικό ο Λίγδης δεν θα είναι φυσικά 8€ αλλά με φόρους και λοιπές δημοκρατικές χρεώσεις πολύ περισσότερο€...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.667
Καλημερα παιδια.Δεν ξερω εαν εχει αναφερθει πιο πριν αλλα ξερει κανεις εαν θα ξαναγινουν πτησεις απο θεσσαλονικη -Ντυσελντορφ?Εχει σταματησει το συστημα να βγαζει πτησεις παρολο που υπαρχει σαν προορισμος απο Θεσσαλονικη.:xmas_wink:
Μια ματια που έριξα έχει και απρίλιο και μάιο.
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
Με 8 ευρώ λιγάααααακι δύσκολο βλέπω εισιτήριο..αλλά το οτι έκανε η εταιρεία και άλλες βασεις στην Ελλάδα και ίσως να κάνει και άλλες αν όλα πάνε καλά,το βλέπω..Οι υπόλοιπες εταιρείες έχουν δυστυχώς κάτι απο πίσω που λέγεται φόροι κτλ..οπότε ακόμα και να μειώσουν δύσκολα νομίζω θα φτάσουν σε τέτοιες τιμές..μακάρι αλλά το βρίσκω δύσκολο..
 

kanoupa

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Σαν τι να γινεται δηλαδη? Κι εγω οταν εψαχνα μεσα Νοεμβρη για Λονδινο ολες οι πτησεις μεχρι και τελη Γεναρη ηταν πανακριβες γι αυτο και εκλεισα την πρωτη εβδομαδα του Φλεβαρη με 84 ευρω τα 2 ατομα (απλη μεταβαση) ....περιμενε....

το λεω γιατι τετοιες τιμες για τη ryanair δεν ειναι φυσιολογικες για εταιρια lowcost!! εγω ειχα παει ρωμη το νοεμβριο πηγαινε-ελα με 50ε τελικη..
και το λονδινο στην ιδια τιμη επαιζε..οποτε μου φανηκε παραξενο που τωρα εβγαζε 480ε. τεσπα απο πληροφοριες που μου δωσαν στα χανια θα προστεθουν και αλλοι προορισμοι και θα φτασει τους 26. και οι τιμες της θα πεσουν σε σχεση με τωρα!! θεωρω οτι κατι τετοιο θα γινει και στα αλλα μερη της ελλαδας που ειναι...!!:xmas_biggrin::xmas_biggrin::xmas_biggrin::xmas_biggrin:


ευχαριστουμε επισης!!!:xmas_razz::xmas_razz:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.463
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom