Ryanair Ryanair news

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Το κωμικοτραγικό είναι ότι έχουν υπάρξει άπειρες φορές που κάποιος που βαριέται να ψάξει βγαίνει να ρωτήσει για κάτι που έχει απαντηθεί ήδη μέσα στο forum, μετά βγαίνουμε εμείς και σχιζόμαστε για το ποιος θα δώσει την αντικειμενικότερη και πιο σωστή απάντηση καταλήγοντας να πλακωθούμε στο τέλος και αυτός που έχει κάνει την ερώτηση την έχει κάνει αδιαφορώντας και χωρίς να πει τίποτα:xalara:
 

Βάνια

Member
Μηνύματα
40
Likes
4
φιλ
Το κωμικοτραγικό είναι ότι έχουν υπάρξει άπειρες φορές που κάποιος που βαριέται να ψάξει βγαίνει να ρωτήσει για κάτι που έχει απαντηθεί ήδη μέσα στο forum, μετά βγαίνουμε εμείς και σχιζόμαστε για το ποιος θα δώσει την αντικειμενικότερη και πιο σωστή απάντηση καταλήγοντας να πλακωθούμε στο τέλος και αυτός που έχει κάνει την ερώτηση την έχει κάνει αδιαφορώντας και χωρίς να πει τίποτα:xalara:
φιλε μου ,ελπιζω αυτο να μην ειναι υπονοουμενο για εμενα...διοτι προσωπικα οτι ρωταω το ρωταω χωρις να αδιαφορω για τις απαντησεις , διαφορετικα δεν θα ρωτουσα καν...ωστοσο, και παλι ευχαριστω για τις απαντησεις τις δικες σου και οσων πραγματικα θελουν να βοηθησουν.
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
οχι ρε.Σιγα μην τελιωσουν αυτα.
2 χειραποσκευές και τσαντα κατω απο το μπουφαν:haha:
Σωστά, Έλληνες είμαστε κάτι θα σκεφτούμε να αυξήσουμε τα κιλά που μεταφέρουμε. Ακόμα και τώρα τσάντα κάτω από το μπουφάν, κανένα πόδι από κάτω από τη ζυγαριά να μειώνει τα κιλά κτλ κτλ.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
http://www.ryanair.com/ie/news/ryanair-launches-allocated-seating-on-all-flights-from-1-feb

Η Europe’s favourite low fares airline launched allocated seating on all Ryanair flights from 1st February 2014.
Και μάλιστα με 3 διαφορετικούς τρόπους.
1. Premium seats – Rows 1-5, 16 & 17 or 32 & 33 – giving customers priority boarding, extra legroom and/or faster disembarking all for a fee of just €10/£10 (the same fee as Ryanair’s current reserved seat fee)

2. Standard seats - Rows 6-15 & 18-31 – where customers can pre select their preferred window or aisle seats or ensure that they sit together for a fee of just €5/£5 (priority boarding can be added for a supplement of just €2/£2

3. Ryanair customers who do not wish to pre-select their seats can check-in during the period from 7 days to 2 hours prior to their flight and they will be assigned an allocated seat at no cost. (Free allocated seats will not be available prior to 7 days before each flight departure).

Η απορία μου η δικιά μου είναι η εξής. Αν κάποιος έχει κλείσει δύο εισιτήρια υπάρχει περίπτωση το σύστημα να μην του βάλει να καθίσουν μαζί; Γιατί στο δεύτερο τρόπο γράφει '' ensure that they sit together''. Θα μας τρελάνει η Ryanair!


Τέλος η ανακοίνωση κλείνει με κάποια άλλες ενδιαφέρουσες πληροφορίες όπως '' Ryanair will next introduce a “My Ryanair” customer registration service at the end of December, allowing customers to save their personal details to make even faster bookings. This will be followed by a “Share the Fare” feature, a “Fare Finder” feature and mobile boarding passes before the end of April 2014''
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Τι άλλο να κάνει για εμάς η Europe’s favourite low fares airline;
Καλές γιορτές με ένα μικρό δωράκι, ελπίζοντας αυτό να μην φέρει αυστηρότερους ελέγχους ''cutting its excess baggage fee by 50% (from €20/£20 to €10/£10 per kg) from Mon 9 Dec''

http://www.ryanair.com/ie/news/ryanair-cuts-excess-baggage-fee-by-50-percent
 

mel_90

Member
Μηνύματα
60
Likes
4
https://twitter.com/Ryanair/status/406083672811372544/photo/1/large

Άντε και από την κυριακή πάρτυ. Τέρμα πατέντες να κρύβουν, ιδιαίτερα οι γυναικες, τις τσάντες κάτω από τα μπουφάν!!
δηλαδη θα μπορω να εχω και την τσαντα μου εκτος απο τη χειραποσκευη σωστα??δεν εχει ομως προυποθεσεις σε βαρος και σε διαστασεις?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
δηλαδη θα μπορω να εχω και την τσαντα μου εκτος απο τη χειραποσκευη σωστα??δεν εχει ομως προυποθεσεις σε βαρος και σε διαστασεις?
Σωστά. Σε βάρος δεν έχω δει να γράφει κάτι αλλά σε διαστάσεις ναι έχει προυποθέσεις, 35 χ 20 χ 20
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.228
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom